Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Praze 1 Praha 1

154 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

M&M reality holding a. s.

Krakovská 1675/2 (Nové Město), 11000 Praha 1

Denně v nabídce více než 28500 nemovitostí. Pečuje o Vás přes 2500 makléřů ve 155 pobočkách. Ročně prodáme více než 18000 nemovitostí v celkovém obratu 18 mld. Vlastním hypocentrem zajistíme financování. Prodávajícím poskytujeme zálohy na kupní cenu

12742 inzerátů

Fondrealit.cz

Rybná 669/4, 11000 Praha 1

880 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy

Jindřišská 17, 11000 Praha 1

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

380 inzerátů

Byty FINEP

Havlíčkova 1030/1, 11000 Praha 1

Projekt Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně nabízí kvalitní bydlení v bytových domcích, viladomech nebo švýcarském domě. Celý projekt je citlivě zasazen do okolí, do kterého výjimečně zapadá. Domky jsou obklopeny nádhernou zelení, dětskými hřišti, parčíky a lavičkami. Toto poklidné bydlení je obzvláště vhodné pro rodiny s dětmi případně osoby vyhledávající klidnější lokality. V blízkosti projektu naleznete menší Zoo nebo dostihové závodiště.

374 inzerátů

OFFICE HUNTERS s.r.o.

Václavské náměstí 846/1, 11000 Praha 1

Specializujeme se na prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor.

329 inzerátů

LUXENT, s.r.o.

Pařížská 131/28 (2. patro), 11000 Praha 1

Realitní kancelář LUXENT sídlí v Pařížské ulici 131/28, na Praze 1 – Josefov. Na trhu s nemovitostmi působí od roku 2008 a za dobu svého působení zprostředkovala prodej, nákup a pronájem mnoha zajímavých nemovitostí všech typů zejména v Praze, v jejím okolí a v zajímavých místech Česka i v zahraničí. V nabídce se vedle vybraných developerských projektů, bytů a domů objeví i specifičtější obchodní příležitosti, mezi nimi zámky, usedlosti nebo staré mlýny, s jejichž prodejem má LUXENT také dobré zkušenosti. Nabízíme vždy o něco víc, než jen dobrý obchod.

238 inzerátů

MAXIMA REALITY

Havlíčkova 1030/1, 11000 Praha 1

MAXIMA REALITY je ryze česká společnost s 21letou tradicí zodpovědného a etického přístupu ke klientům. Přicházíme s inovativními službami pro prodávající. Zdarma poskytujeme online služby odhad ceny nemovitosti a také bezplatnou realitní konzultaci. Málokterá realitní kancelář nabízí tak široké zázemí pro prodej a pronájem nemovitostí. Každému obchodnímu případu se věnuje profesionální tým, který je sestaven z odborníků v oblasti obchodu, práva, financí, propagace a marketingu. Vyzkoušejte si nás a získejte z prodeje mnohem více peněz.

212 inzerátů

EVROPA realitní kancelář PRAHA

Václavské nám. 793/36 (Nové Město), 11000 Praha 1

Prodej Vašeho bytu a domu za nejlepší ceny. Tržní ceny a znalecký posudek zdarma. Kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, notářská úschova atd). Rychlý prodej bez rizika a kvalitní servis je pro nás samozřejmostostí! Využijte sítě našich poboček po celé České republice

201 inzerátů

Professionals s.r.o.

V Celnici 1031/4 (budova Stará Celnice), 11000 Praha 1

Realitní a poradenská společnost Professionals poskytuje ucelený soubor komplexních služeb již od roku 1993. Specializujeme se na rezidenční bydlení (developerské projekty, byty, domy, pozemky), komerční nemovitosti (kanceláře, obchodní jednotky, sklady) a investice. Klademe důraz na detailní znalost trhu a tým odborníků.

165 inzerátů

PATOMA HOLDING a.s.

Washingtonova 1567/25, 11000 Praha 1

Nabízíme rychlý a bezpečný prodej a pronájem nemovitostí - byty, domy, obchody, kanceláře, pozemky. Máme dlouholeté zkušenosti na trhu nemovitostí. Právní servis, vklad do katastru, příprava smluv, hypotéky. Hovoříme česky, anglicky a rusky.

162 inzerátů

CBRE s.r.o.

nám. Republiky 1079/1a (Palladium), 11000 Praha 1

CBRE vám nabízí veškeré služby související s vaší nemovitostí - pronájem, prodej, ale také např. ocenění či správa portfolia. Jsme aktivní po celé ČR, dokážeme vám poradit od výběru lokality přes výběrové řízení na vhodného developera. Kontaktujte nás pro osobní schůzku.

149 inzerátů

RE/MAX Alfa

Spálená 97/29, 11000 Praha 1

139 inzerátů

FF Reality 2014, s.r.o.

Václavské náměstí 831/21, 11000 Praha 1

Rychle a bezpečně prodáme či pronajmeme váš Byt, Dům, Pozemek či Komerční nemovitost. Působíme především v Praze a okolí. Zaručujeme profesionální přístup, bezpečný právní servis, kvalitní inzerci, zajištění financování.

107 inzerátů

EVROPA services CZ, a.s.

Václavské náměstí 793/36, 11000 Praha 1

EVROPA realitní kancelář KARLÍN Vám nabízí prodej, koupě těchto nemovitostí - byty, domy, RD, vily, chaty, chalupy, pozemky, nebytové prostory, restaurace, novostavby, komerční objekty. EVROPA realitní kancelář Karlín zajišťuje kompletní služby při prodeji vaší nemovitosti - PRODEJ VAŠEHO BYTU A DOMU ZA NEJLEPŠÍ CENU! TRŽNÍ ODHAD A ZNALECKÝ POSUDEK ZDARMA! Realitní a daňová poradna, vypracování smluv, vyřízení hypotéky, úschova kupní ceny atd.

99 inzerátů

GENERAL REALITY a.s.

Václavské nám. 807/64, 11000 Praha 1

"Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. " Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme. Své partnery i zakázky si pečlivě vybíráme. Neprodáváme nemovitosti, ale především komplexní služby, kterým sami věříme, za kterými si stojíme a jejichž prostřednictvím přinášíme vám, našim klientům, vždy „něco navíc“.

87 inzerátů

Martin Fördös

Kaprova 42/14, 11000 Praha 1

74 inzerátů

RAK CZ a.s.

Revoluční 725/11, 11000 Praha 1

Odborníci na nemovitosti od roku 1990 Služby - zprostředkovatelská činnost, dražby, elektronické aukce, výběrová řízení, správa nemovitostí, poradenství a development. Člen ARK ČR

65 inzerátů

Realitní kancelář Honzík, s.r.o.

Navrátilova 1559/9 (vstup také z Vodičkovy 18), 11000 Praha 1

Zajistíme prodej, pronájem, koupi a správcovství nemovitostí (byty, RD, pozemky, kom. prostory). Poskytneme znalecké posudky, komplexní právní a daňový servis, tržní odhady nemovitostí pro dědické řízení. Bezplatné finanční poradenství (hypotéky). Přímý výkup bytů. Pohodová realitní kancelář.

56 inzerátů

Rent4Ever ..v pronájmech jsme doma

Na Poříčí 17, 11000 Praha 1

Rent4ever .. v pronájmech jsme doma! Skočte si pro skvělé nabídky bydlení na rent4ever. cz Zákaznická linka pracuje 7 dní v týdnu, PO - PA 8:00 - 19:00, SO - NE 8:00 - 17:00. Kancelář: Na Poříčí 17, Praha 1.

51 inzerátů

FINEP CZ a.s.

Havlíčkova 1030/1 (Lannův palác), 11000 Praha 1

Developerská společnost FINEP byla založena v roce 1995. Za dobu svého vzniku si vybudovala na českém a slovenském trhu velmi silnou pozici. K dnešnímu dni postavila více než 9 500 bytů a úspěšně dokončila desítky rezidenčních projektů v České republice a na Slovensku. Naší hlavní činností je nejen výstavba a prodej širokého spektra nemovitostí, včetně špičkových administrativních budov, ale také kompletní revitalizace velkých územních celků. Naše projekty se vždy nacházejí na nejkvalitnějších pozemcích v prémiových lokalitách v blízkosti metra.

49 inzerátů

AKTIVA REALITY

Panská 1 (Palác Piaristů 2. patro), 11000 Praha 1

Specializujeme se na prodej bytů, domů a pozemků v Praze a Středočeském kraji. Poskytujeme kompletní právní služby renomované advokátní kanceláře, zajišťujeme odhad nemovitosti a pomůžeme Vám vyřídit hypoteční úvěr.

48 inzerátů

Edox reality, s.r.o.

Senovážné náměstí 978/23, 11000 Praha 1

47 inzerátů

Leaders&Partners ( L&Preality) s.r.o

Politických vězňů 912/10, 25301 Praha 1

Společnost Leaders & Partners s. r. o (L&P reality) působí na území České a Slovenské republiky. Pobočky máme v Praze, Bratislavě a Košicích. Jsme proto schopni nabízet svým klientům opravdu širokou nabídku nemovitostí jak v oblasti prodeje tak pronájmu bytů, domů, komerčních nemovitostí, rekreačních objektů nejenom u nás ale i v zahraničí. Prodávající mají jedinečnou příležitost inzerovat svojí nemovitost na všech placených realitních portálech na území ČR i SR. Důraz klademe na individuální a profesionální přístup ke klientům. Naši makléři prošli zaškolením v ČR v Asociaci realitních kanceláří a na území SR v Národní asociaci realitních kanceláří. Klientům nabízíme komplexní služby od příprav smluv, komunikaci s bankou, zajištění právních a notářských služeb, vypracování podkladů na katastrální úřady apod. Je plně zajištěna právní ochrana jak pro prodávající tak pro kupující. Věříme, že se o našich službách přesvědčíte. Tým Leaders & Partners s. r. o

47 inzerátů

1Real s.r.o.

Spálená 104/43, 11000 Praha 1

Nabídka služeb realitní a investiční kanceláře. Pronájem a prodej bytů, domů, nebytových prostor. Realizace projektů fotovoltaických elektráren.

45 inzerátů

Reality Hozová

Národní 961/25, 11000 Praha 1

31 inzerátů

GAVLAS, spol. s r.o.

Politických vězňů 21, 11000 Praha 1

28 inzerátů

ČR-Reality s.r.o.

Ostrovní 2063/7, 11000 Praha 1

Specialista regionu : Týnec nad Labem / Kolín / Pardubice / Kutná Hora / Pr. v. / Kladno Náš tým je složen ze zkušených odborníků na realitní a finanční trh. Každý z nás Vám zabezpečí individuální přístup a kompletní služby.

28 inzerátů

Remax Center

Národní 341/23, 11000 Praha 1

Naším cílem je zajišťovat Vám, našim klientům, bezpečnost a kompletní servis při obchodech s nemovitostmi..

26 inzerátů

Quantum Reality, spol.s r.o.

Václavské náměstí 837/11 (5.patro), 11000 Praha 1

QUANTUM REALITY je spolehlivá a seriózní realitní kancelář poskytující kompletní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí v Praze a nejbližším okolí. Všechny obchodní případy řeší profesionální tým s dlouholetou praxí, který je zárukou Vaší spokojenosti.

25 inzerátů

Svět bydlení spol.s.r.o.

Žitná 27, 11000 Praha 1

Vážení klienti, vítejte v realitní společnosti Svět bydlení, s. r. o. Realizujeme všechna přání o kvalitním bydlení na českém trhu. Zajišťujeme zdarma kompletní péči o naše stávající, ale i nové klienty jak z České republiky, tak i ze zahraničí, ve sféře právní, daňové a finanční, s pomocí profesionálů v oboru. Vaši bytovou situaci s Vámi zkonzultují proškolení makléři, kteří se Vám věnují individuálně a vynasnaží se nalézt nejjednodušší a nejbezpečnější řešení v těchto a dalších otázkách.

25 inzerátů

JAN Reality

Václavské náměstí 43, 11000 Praha 1

23 inzerátů

Real-Treuhand Reality s.r.o.

Dlouhá 29, 11000 Praha 1

Developerská společnost Real-Treuhand je dceřinou společností největší rakouské regionální banky Raiffeisenlandesbank OÖ.. Svým klientům se v první řadě snaží nabídnout něco jedinečného. Vysoká kvalita provedení je naprostým standardem a jedinečnost musí vycházet z celkového pojetí projektu. Zaměřuje se na komorní rezidenční stavby v urbanisticky ustálených lokalitách širšího centra Prahy. Ambicí Real-Treuhand rozhodně není stavět novodobá sídliště na okraji města či v místech bez tradice. Snaží se navrhovat domy tak, aby obohatili danou lokalitu a přispěli k jejímu dalšímu rozvoji.

22 inzerátů

TRIO Reality s.r.o.

Jindřišská 901/5, 11000 Praha 1

TRIO Reality se již od roku 1997 specializuje na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Každému klientovi věnuje osobní péči konkrétní vyškolený pracovník, který se stará o zdárný průběh obchodního případu od začátku až do úplného finále. Výsledkem dlouholetého úspěšného působení na trhu, odpovídajícího zázemí a odbornosti personálu je skutečnost, že se na nás opětovně obracejí klienti, kteří od nás již v minulosti službu obdrželi nebo jejich známí, kteří na nás byli doporučeni.

19 inzerátů

FAJNREALITY

Revoluční 13, 11000 Praha 1

FAJNREALITY- nabízíme nebo zprostředkujeme tyto služby: komplexní realitní činnost, vyhledávání nemovitosti dle pokynů investora, pomoc při exekučním řízení, správa nemovitostí, bankovní půjčky, historie nemovitosti, energetické štítky

16 inzerátů

Novaspol, s.r.o.

Jungmannova 18/5 (Budova B), 11000 Praha 1

Prodej a pronájem bytů, domů i nebytových prostor v oblasti Praha a Středočeský kraj. Rychlost, spolehlivost, osobní přístup.

16 inzerátů

R.A.TITI s.r.o.

Uhelný trh 414/9 (Staré Město), 11000 Praha 1

Realitka s lidskou tváří! Naší snahou není obsáhlá nabídka stovek nemovitostí, ale především aktuální a prověřená nabídka za co možná nejlepší ceny. Naši makléři osobně prověřili všechny zakázky, které Vám zde tímto nabízíme. Osobně Vám nabídneme neveřejné prodeje činžovních domů, vil, administrativních budov, hotelů a pozemků. Najdete-li nemovitost vyhovující Vaším představám, neváhejte nás kontaktovat.

14 inzerátů

AZbyt.cz - František Havíř

Rybná 24 (korespondenční adresa), 11000 Praha 1

Co Vám nabízím ... ... především osobní a seriózní přístup ke každému klientovi... ... pracuji pouze s několika výhradními zakázkami současně a plně se jim věnuji... ... specializuji se na prodej a pronájem bytů a komerčních prostor... ... zajistím pro Vás koupi či pronájem bytu, obchodu, kanceláří atd., přesně podle Vašich požadavků... ... spolupracuji s odborníky ve svých oborech jejichž seznam naleznete na webové stránce...

10 inzerátů

P3 Logistic Parks

Na Florenci 2116/15, 11000 Praha 1

P3 je vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí. Do portfolia P3 o rozsahu 3 mil. m2 v rámci 9 zemí nyní spadá 144 logistických nemovitostí a společnost dále disponuje pozemky o rozloze více než 1,3 mil. m2, které jsou určené pro další rozvoj a výstavbu.

9 inzerátů

EXAFIN one, s.r.o.

Myslíkova 23, 11000 Praha 1

8 inzerátů

Arcona Capital Czech Republic s.r.o.

Politických vězňů 912/10, 11000 Praha 1

Společnost Arcona Capital je investičním manažerem developerského projektu Bydlení Úvaly. S kancelářemi v Holandsku, Německu, České republice, Polsku, Rumunsku a Bulharsku spravuje více než €320 milionů aktiv napříč deseti evropskými zeměmi a provozuje devět investičních fondů, z nichž pět je držitelem licence od holandského Úřadu pro finanční trhy. Ve střední a východní Evropě spravuje v současnosti 91 komerčních nemovitostí ve 36 městech a obcích s více než 4000 nájemci. Její developerské aktivity v současné době zahrnují více než 900.000 m2 rezidenčních a komerčních stavebních pozemků.

8 inzerátů

Kuchař & Thein, s.r.o.

Václavské náměstí 846/1, 11000 Praha 1

8 inzerátů

TG Real Estate & Property s.r.o.

Bílkova 855/19, 11000 Praha 1

Společnost TG Real Estate se zabývá obchodem, poradenstvím a marketingem v oblasti nemovitostí. Zakladatelé jsou profesionálové z oboru realit a financí s více jak 10-ti letými zkušenostmi. Je dceřinnou firmou společnosti TG Wealth Management, která pro naše klienty poskytuje komplexní personalizované finanční služby, jak v oblasti financování koupě nemovitosti, tak pokročilé poradenství při správě majetku.

8 inzerátů

Real OK s.r.o.

Václavské náměstí 802/56, Palác Fenix 3.patro, 11000 Praha 1

Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí včetně neveřejných nabídek a prodejů novostaveb z developerských projektů, často před jejich zveřejněním. Naší předností je individuální přístup ke klientům a využívání doporučení od našich klientů a obchodních partnerů.

7 inzerátů

Real Estate & Life, s.r.o.

Revoluční 7 (Sídlo: Vřesová 680/15, Praha 8, Troja), 11000 Praha 1

Společnost Real Estate & Life, s. r. o. se opírá o dlouhodobé zkušenosti z oblasti realitního a finančního trhu. Poskytujeme, ve spolupráci s advokátní kanceláří, projektantem, hypotečními makléři, komplexní servis při prodeji/koupi/pronájmu nemovitosti a podporu pro developerské projekty. Klademe důraz na profesionalitu, individuální, osobní přístup ke klientům a každému obchodnímu případu.

6 inzerátů

AAA BYTY.CZ a.s.

Masarykovo nábřeží 28, 11000 Praha 1

Zprostředkování nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí po celé České republice. Přímý výkup nemovitostí, bezpečný právní servis, finanční poradenství v oblasti hypoték, odhady cen nemovitostí. Komplexní nabídka nemovitostí, serióznost, profesionalita, dlouholeté zkušenosti z realitního trhu.

5 inzerátů

RE Agency s.r.o

Klimentská 1216/46, 11000 Praha 1

Náš tým Vám nabízí pomoc při řešení otázky prodeje, koupě či pronájmu nemovitosti, též služeb s tím související jako je zajištění financování, právní pomoc či zápis do katastru nemovitostí.

5 inzerátů

Flatels Real s.r.o.

Senovážné náměstí 978/23, 11000 Praha 1

5 inzerátů

FRED S s.r.o.

Dlouhá 44, 11000 Praha 1

2 místnosti o celkové výměře 44,3 m2 s vybaveným sociálním zařízením a kuchyňskou linkou. Klidné a stylové zázemí pro jednání s klienty.

4 inzerátů

Reality Dobrá adresa, s.r.o.

Opletalova 55, 11000 Praha 1

Reality Dobrá adresa je seriózní realitní kancelář zabývající se zprostředkováním prodeje, koupě a pronájmu všech druhů nemovitostí. Kancelář Reality Dobrá adresa poskytuje svým klientům kvalitní a komplexní služby a klade důraz na transparentní a bezpečný chod jednotlivých obchodních transakcí. Tým profesionálních makléřů naší realitní kanceláře je připraven aktivně zastupovat naše klienty při realizaci jejich záměrů na realitním trhu a poskytovat jim profesionální realitní služby včetně zajištění kompletního právního a finančního servisu.

4 inzerátů

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2772
Počet makléřů14479
Počet nabídek RK68482
Celkem nabídek68648