Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Praze 10 Praha 10

64 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

JUSTO Česká republika

Kodaňská 1441/46, 10100 Praha 10

Pomůžeme Vám s prodejem, koupí a pronájmem všech typů nemovitostí (domů, bytů, pozemků, chat, chalup), a to s podporou špičkového právního servisu. Zpracujeme tržní odhad, doporučíme vhodný postup. Zajistíme PENB, pomůžeme se zajištěním financování. Naším krédem je profesionalita a solidnost. Naším posláním je uskutečňovat realitní transakce tak, aby byly férové pro všechny zúčastněné strany.

191 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / ABSOLUTA REAL, s.r.o.

Vršovické nám. 67/8 (pobočka ČS), 10137 Praha 10

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

72 inzerátů

ERA Estate Agency

28.pluku 524/25, 10100 Praha 10

44 inzerátů

Reality Hocková

Elektrárenská 983/5, 10100 Praha 10

Nabízíme zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních objektů, komerčních i nebytových prostor. Inzerce Vaší nemovitosti. Zajistíme odbornou pomoc při získání hypotečního úvěru a pojištění nemovitosti. Zdarma advokátní úschova kupní ceny. Zajistíme vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB). Zajistíme znalecký odhad ceny nemovitosti včetně zpracování daňového přiznání k dani z převodu nemovitosti.

31 inzerátů

Realitka s.r.o.

Průběžná 1826/63 (Strašnice), 10000 Praha 10

Naše realitní kancelář nabízí kompletní realitní servis po celé České republice. Vyřešíme též exekuce, zástavy a závazky na Vašich nemovitostech. Úzce spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří, která zajišťuje právní servis včetně advokátní úschovy peněz.

28 inzerátů

NEXT REALITY - Praha 10 Uhříněves

Přátelství 606/39, 10400 Praha 10

Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

28 inzerátů

AAA BYTY a.s. - Eva Krutílková

U uhříněveské obory 1562/4 (Praha 10), 10400 Praha 10

Zprostředkování nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí po celé České republice. Přímý výkup nemovitostí, bezpečný právní servis, finanční poradenství v oblasti hypoték, odhady cen nemovitostí. Komplexní nabídka nemovitostí, serióznost, profesionalita, dlouholeté zkušenosti z realitního trhu.

19 inzerátů

Goodreal sdružení makléřů

Nučická 1754/15, 10000 Praha 10

Jsme realitní kancelář poskytující kompletní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí, bytů, domů, rekreačních i komerčních objektů, pozemků a dalších realit. Zajišťujeme zdarma právní a finanční servis, hypotéky, úvěry.

16 inzerátů

LUPO Consulting s.r.o.

K Botiči 6/1453, 10100 Praha 10

16 inzerátů

Private Estate

Kosatcová 8, 10600 Praha 10

Dynamicky rozrůstající se realitní kancelář zaměřená na privátní klientelu, s osobním přístupem ke každému zájemci v otázce prodeji či pronájmu nemovitostí v hlavním městě ale i v bližším okolí.

12 inzerátů

Scott & Weber, s.r.o.

Kubánské náměstí 1391/11, 10000 Praha 10

Společnost Scott & Weber byla založena v roce 2009 zkušenými profesionály, experty v oboru provozování plně vybavených kanceláří tzv. Serviced Offices, zakládání a prodeje společností, poskytování sídel a poradenských služeb na klíč. Garanty projektu jsou sami majitelé a jednatelé společnosti.

12 inzerátů

Byty Záveská

Záveská (Hostivař), 10200 Praha 10

Nový developerský projekt Rezidence Záveská se nachází v bezprostřední blízkosti OC Hostivař, které nabízí všechny důležité obchody a služby. Jedná se o novostavbu pětipatrového domu vč. balkonů, výtahu, garážových či parkovacích míst. Byty jsou navrženy v dispozicích 1+kk až 3+kk a celkem jich je v projektu 28. Tento projekt leží v blízkosti klidného lesoparku a Hostivařské přehrady, což vybízí ke klidným a příjemným procházkám s rodinou. Samozřejmostí je možnost provedení úprav Vámi vybraného bytu podle Vašich představ.

12 inzerátů

SD Bohemia Group a.s.

Ukrajinská 1488/10, 10100 Praha 10

SD Bohemia Group a. s. je ryze česká stavební a developerská společnost, která se zabývá kompletní činností v oblasti bytových projektů, seniorských domů a rozvojem lokalit se stavebními pozemky pro individuální výstavbu.

11 inzerátů

ArchiMarket.cz

Vršovická 1525/1d, 10100 Praha 10

Aktivní vyhledávání nemovitostí. Nabídka a prodej architektury a zajímavých nemovitostí, včetně investic.

10 inzerátů

Boutique Reality

Kodaňská 22 (Vršovice), 10100 Praha 10

Boutique Reality realitní kancelář | Pražské byty a domy na prodej a pronájem v hlavních rezidenčních lokalitách jako jsou Malá Strana, Staré Město, Vinohrady, Anděl, Bubeneč, Dejvice, Hanspaulka, Karlín, Vršovice, Nebušice a v blízkosti mezinárodních škol.

9 inzerátů

Panorama Hlubočepy

Přípotoční 10c, 10100 Praha 10

Prodejní kancelář Přípotoční 10c 101 00 Praha 10

8 inzerátů

CTR group a.s.

Francouzská 454/74, 10100 Praha 10

Společnost CTR group a. s. je stabilní a silná firma s 29-letou tradicí. Společnost momentálně působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby stavebních hmot, v oblasti dopravy stavebních hmot a v oblasti nemovitostí. CTR group a. s. a společnosti v její skupině působí v sedmi zemích střední Evropy. Řízení celé skupiny probíhá centrálně z Prahy, kde byl vybudován tým odvětvově specializovaných odborníků, včetně designerů a projektantů pro vývoj a realizaci veškerých stavebních aktivit ve skupině.

7 inzerátů

Materna, realitní kancelář

Bratislavská 1517/2 (Hostivař), 10200 Praha 10

Nabízíme aktivně, prodáváme rychle a výhodně.

6 inzerátů

BFT Management, a.s.

V Olšinách 16/82 (Strašnice), 10000 Praha 10

Společnost zabývající se prodejem nemovitostí: - elektronickou dražbou na portálu ProdejDrazbou. cz - elektronickou aukcí na portálu ProdejAukci. cz

6 inzerátů

ADEX REALITY s.r.o.

Přípotoční 1519, 10100 Praha 10

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realit. Jsme samostatná realitní kancelář, působíme čtrnáct let na trhu s odpovědností za svou vlastní obchodní značku. Vyznáme se v oboru, řešíme obchodní případy v celé souvislosti, vyřešit problematické případy nás baví. Garantujeme svým klientům úplný právní servis partnerskou advokátní kanceláří. Spokojený klient je hodnotou, díky níž máme šanci být dlouhodobě úspěšní.

3 inzerátů

B. D. Lanata service spol. s. r. o.

Za Strašnickou vozovnou 1342/4 (Strašnice), 10000 Praha 10

Prodej a pronájem nemovitostí. Tržní oceňování nemovitostí.

2 inzerátů

RK GESA

Záběhlická 63, 10600 Praha 10

2 inzerátů

Pavla Temrová

Holandská 630/11, 10100 Praha 10

15 let zkušeností, poctivý a zodpovědný přístup. Jako certifikovaná realitní makléřka nepracuji pro žádného šéfa, ale pro mé klienty, což mi umožnuje poskytovat špičkový servis za rozumnou cenu a úžasnou flexibilitu. Mojí specializací je prodej bytů a rodinných domů po celé Praze. Poctivě usiluji o vysoký prodejní výsledek a bezpečný průběh realizace. Kompletní právní a realitní servis, finanční úschova v ceně jsou samozřejmostí. (Autorka knihy Realitní kuchařka. )

2 inzerátů

EUROLINE BOHEMIA spol. s r.o.

Pražská 810/16, 10221 Praha 10

Projekty rodinných domů, katalog rodinných domů, projekty pro stavební povolení a realizaci stavby. Nabízíme 1060 projektových řešení pro rodinné domy, nízkoenergetické domy, bungalovy, aktivní domy. Poskytujeme poradenství, Průkazy energetické náročnosti budovy. Realizujeme stavby po celé ČR.

1 inzerátů

Real OK s.r.o.

Dobročovická 1681/22, 10000 Praha 10

Specializujeme se na prodej a pronájem nemovitostí včetně neveřejných nabídek a prodejů novostaveb z developerských projektů, často před jejich zveřejněním. Naší předností je individuální přístup ke klientům a využívání doporučení od našich klientů a obchodních partnerů.

1 inzerátů

Casire CZ s.r.o.

Kodaňská 1441/46 (4D Office Center), 10100 Praha 10

Na realitním trhu působíme jako dynamická firma s důrazem na profesionální a poctivý přístup k obchodu s nemovitostmi. Kolektiv realitní kanceláře tvoří lidé, kteří jsou úzce seznámeni s problematikou prodeje a koupě nemovitostí a zaručí Vám efektivní a bezpečný proces probíhajícího obchodu.

Realitní kancelář neinzeruje

RE/MAX 3000

Nad Primaskou 27, 10000 Praha 10

Realitní kancelář neinzeruje

Maranon s.r.o.

Dubečská 73/6, 10000 Praha 10

Poskytujeme kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nemovitostí a veškeré služby s tímto spojené (vypracování smluv, notář, tržní odhad a znalecký posudek zdarma, stěhování). Nabízíme přímý odkup nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

VKS INVEST, s.r.o.

Révová 3242/3, 10000 Praha 10

Firma se zabývá investorsko-inženýrskou činností, realitní činností, privatizací bytového fondu, správou nemovistostí a poradentskou činností převážně v investiční výstavbě.

Realitní kancelář neinzeruje

GBO services, s.r.o.

Mexická 692/2, 10100 Praha 10

GBO services je mladou společností zabývající se zprostředkováním a poradenstvím především v oblasti realit. Naší specializací jsou především komplikované transakce, jejichž předmětem jsou výjimečné nemovitosti nebo prodeje nemovitostí zatížených zástavami, případně řešení exekucí a insolvenčních řízení. Společnost GBO services byla založena s vizí nabídnout klientům kreativní a individualizované řešení jejich požadavků s maximálním důrazem na serióznost, spolehlivost a transparentnost při veškerých našich aktivitách.

Realitní kancelář neinzeruje

VLTAVA REALITY, s.r.o.

Petrohradská 6/7, 10100 Praha 10

Naše realitní kancelář je tu pro Vás, ne Vy pro nás! Široká nabídka nemovitostí - byty, domy, pozemky, komerční nemovitosti na prodej i k pronájmu. Poskytujeme kompletní realitní a právní servis, odhady, daňové a hypoteční poradenství. Osobní přístup ke každému klientovi je naší prioritou!

Realitní kancelář neinzeruje

Office Reality Development s.r.o.

Pražská 810/16 (Hostivař), 12021 Praha 10

Office Reality Development s. r. o., to je značka kvality při nákupu i prodeji realit, komplexní realitní servis a špičkové profesionální poradenství v obchodu s nemovitostmi. Office Reality Development, to je spektrum realit, realitních služeb, realitního developmentu, realitních investic a správy nemovitostí. Naším prvořadým zájmem jsou potřeby klienta. Přesvědčte se sami. Jednání s námi je čestné, bez vytáček, podmínky vztahu klient - realitní kancelář jsou od počátku jasně stanovené. U nás se nezklamete.

Realitní kancelář neinzeruje

PeMa realitní kancelář, s.r.o.

Na Slatince 3279/3, 10600 Praha 10

Poskytujeme komplexní profesionální služby realitní kanceláře s osobním přístupem a individuálním řešením potřeb každého klienta.

Realitní kancelář neinzeruje

SIDI PRAGUE, s.r.o

Počernická 699/62d (Praha 10), 108 0 Praha 10

SIDI Prague je dceřiná společnost holdingové společnosti SIDI Investments, která podniká ve střední a východní Evropě. Patří do skupiny, jejíž majoritním vlastníkem je jedna z největších izraelských developerských společností B. Yair building corporation, zapsaná na burze v Tel Avivu. SIDI v Praze úspěšně zrealizovala rezidenční areál Krásná Hůrka.

Realitní kancelář neinzeruje

Gradace Development spol. s r.o.

Starodubečská 43/9, 10700 Praha 10

Zabýváme se výstavbou bytových komplexů.

Realitní kancelář neinzeruje

Vladimír Plachuta - realitní kancelář

Petrohradská 3, 10100 Praha 10

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí. Vypracování znaleckých posudků. Zajištění bezpečného finančního vypořádání. Vypracování přiznání k dani z převodu nemovitosti. Vyhledávání nemovitostí ke koupi pro zahraniční investory.

Realitní kancelář neinzeruje

Nový domov Praha s.r.o.

Pražská 1507/7b, 10200 Praha 10

Společnost Nový domov Praha s. r. o. vznikla v roce 1999 spojením developerských a dodavatelských zkušeností zaměstnanců společnosti získaných při předchozích výstavbách. Za tuto dobu zrealizovala společnost celou řadu staveb rodinných domů a půdních vestaveb (viz reference na tit. straně), při kterých uplatnila svoje zkušenosti a to jak při řešení staveb, tak i při řešení jejich interiérů a získala za toto období řadu různých zkušeností s mnoha dodavateli, subdodavateli, či projektanty.

Realitní kancelář neinzeruje

Benice

Okrasná , 10300 Praha 10

Příjemná lokalita pražských Benic hostí vysoce komfortní rodinný projekt zastoupený souborem luxusních vil, které byly navrženy předními architekty a designéry v souladu s okolní zástavbou i malebnou krajinou. Soubor 36 honosných rodinných domů spolu tvoří rezidenční areál, který vkusně doplňuje upravovaný park sloužící k odpočinku nebo vzájemnému setkávání s ostatními rezidenty. Rodinné domy Benice je možno vybírat z dispozic 4+kk, až 7+kk a ze dvou typů standardů – ORCO standard a DECOLAND standard. První typ standardů zahrnuje tradiční a vysoce kvalitní vybavení společnosti ORCO, díky druhé

Realitní kancelář neinzeruje

JRD Development s.r.o.

Korunní 810/104, 10100 Praha 10

Společnost JRD s. r. o. byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V současné době je JRD leadrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydleni. Naším cílem je nabízet komfortní moderní bydlení a představit komplexní přístup k ekologicky šetrné architektuře, úspoře energií a zdravému životnímu stylu. A tím i ukázat, že je možné realizovat ekologicky šetrnou výstavbu bez dotací. S každým novým projektem přicházíme s dokonalejšími technologiemi, postupy, materiály a novými technickými řešeními. Takže se nám nejen daří neustále snižovat nároky bytů a domů na provoz, ale zároveň pro jejich obyvatele vytvářet skutečně komfortní vnitřní prostředí.

Realitní kancelář neinzeruje

Directreal spol. s.r.o.

Donská 2, 10100 Praha 10

Realitní kancelář neinzeruje

IDomino a.s.

Petrohradská 216/3, 10100 Praha 10

Realitní kancelář neinzeruje

Pavel Lžičař-Reality

Voltova 195 (Petrovice), 10900 Praha 10

Zprostředkování prodeje nemovitostí, poradenství

Realitní kancelář neinzeruje

MONA reality

28.pluku 54, 10000 Praha 10

Realitní kancelář MONA reality s dlouholetou zkušeností v oblasti realit se specializací na zprostředkování dlouhodobého pronájmu a prodeje včetně právního servisu a správy nemovitostí v Praze a okolí. Nabízíme kompletní realitní servis vám přesně na míru.

Realitní kancelář neinzeruje

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Kodaňská 1441/46, 101 0 Praha 10

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky se nezabývá obchodem s reality

Realitní kancelář neinzeruje

VDVR Plus s.r.o.

28 pluku 119/33, 10000 Praha 10

..........

Realitní kancelář neinzeruje

Oldřich Kubišta

Bratislavska, 1487/5 (Praha 10), 10200 Praha 10

Není RK

Realitní kancelář neinzeruje

Úřad městské časti Praha 10

Vršovická 1429/68, 10138 Praha 10

Realitní kancelář neinzeruje

Štěpán Binko

Mattioliho, 10600 Praha 10

..........

Realitní kancelář neinzeruje

OLYMP REALITY

Pod Rapidem 422/2, 10000 Praha 10

Realitní kancelář zaměřená na zprostředkování prodeje a pronájmu a správu nemovitostí.

Realitní kancelář neinzeruje

saxo reality s.r.o.

Náměstí Přátelství 1518/3, 10200 Praha 10

......

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2757
Počet makléřů14143
Počet nabídek RK67687
Celkem nabídek67815