Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Praze 5 Praha 5

70 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

Dumrealit.cz

Pobočky po celé ČR, 15000 Praha 5

Realitní společnost

1969 inzerátů

HOME 4 PEOPLE a.s.

Nádražní 47/90, 15000 Praha 5

Specialista na realitním trhu s kompletní nabídkou realitních služeb. Zajišťujeme pro Vás prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor. Naši realitní poradci jsou připraveni Vám poskytnout služby nejvyšší kvality. Samozřejmostí je pomoc při zajištění financování a kvalitní právní servis. Naším cílem je vždy spokojený klient.

691 inzerátů

ORION Realit, s.r.o.

Holečkova 103/31, 15000 Praha 5

205 inzerátů

Mgr. Jan Vodenka

Nušlova 2274/13, 15500 Praha 5

181 inzerátů

RE/MAX Ability

Štefánikova 16/29, 15000 Praha 5

RE/MAX Ability je součástí nejúspěšnější světové sítě realitních kanceláří RE/MAX. Společnost s více než třicetiletou tradicí sdružuje 6800 kanceláří a působí v 72 zemích světa. Realitní kancelář RE/MAX Ability se zabývá především prodejem a pronájmem realit v Praze 5 a nabízí tyto služby: • prodej a pronájem rezidenčních i komerčních nemovitostí • služby investorům v oblasti developmentu • půdní vestavby a nástavby • vyhledávání nemovitostí dle poptávky klienta • tržní odhady nemovitostí do 24 hodin • kompletní právní servis • financování nemovitostí • finanční úschovy

56 inzerátů

NAXOS a.s.

Holečkova 103/31, 15000 PRAHA 5

dobrovolné a nedobrovolné dražby, výběrová řízení, přímý prodej

48 inzerátů

KOVA Reality s.r.o.

náměstí Kinských 76/7, 15000 Praha 5

Na Praze 5 známe každou cihlu, sídlíme tu už 8. rokem. Působíme ale i v jejím okolí a celé ČR. Pomůžeme vám s prodejem či pronájmem nemovitosti nebo pro vás najdeme vhodný byt či dům. Poradíme i se smlouvami a financováním. Potřebujete něco probrat s odborníky? Objednejte si bezplatnou konzultaci.

39 inzerátů

CHIRŠ realitní kanceláře - Pobočka Stodůlky

Radlická 520/117 (OC Galerie Butovice), 15800 Praha 5

Každá pobočka společnosti „CHIRŠ realitní kanceláře“ se specializuje na určitou lokalitu. Naši realitní poradci ji dokonale znají a mají přehled o všech nemovitostech, které v ní jsou na prodej. Díky tomu, že vykonávají práci spojenou s prodejem bytů/domů ve svých lokalitách systematicky, již teď mají hodně vážných zájemců o koupi nemovitostí. Možná i o tu Vaši.

37 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Prodej a Správa Nemovitostí s.r.o.

Štefánikova 17 (pobočka ČS), 15000 Praha 5

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

35 inzerátů

AGENA Reality s.r.o.

Plzeňská 155/113 (Business Centrum Klamovka), 15000 Praha 5

Již mnoho let poskytujeme diskrétní realitní služby, které zajistí bezpečný prodej Vaší nemovitosti, kterou nám můžete bez obav svěřit. Pokud chcete znát zatím třeba jen přibližnou cenu a celý proces prodeje, neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi vše zkonzultujeme. Jako řádný člen Asociace Realitních Kanceláří a Realitní Komory České republiky, dbáme na aplikaci etického kodexu v praxi a společně s několika ostatními se snažíme napravit ne příliš dobrou reputaci realitních kanceláŕí v ČR. 

32 inzerátů

Acord Invest s. r. o

Karla Engliše 3221/2 (Smíchov), 15000 Praha 5

Jsme developerská společnost založená roku 2006. Naší specializací jsou historické rezidence na lukrativních místech Prahy. Dobrá adresa, snadná dostupnost, atraktivní okolí, plná nabídka služeb. Budovy projdou kompletní rekonstrukcí, která jim vrátí zašlou slávu a lesk. Zároveň nabídne modernímu člověku komfort 21. století. Děláme krásné byty s duší.

25 inzerátů

Trigema a.s.

Bucharova 2641/14, 15800 Praha 5

23 inzerátů

Blue HOUSE

Drtinova 10, 15000 Praha 5

Blue HOUSE má jako své poslání poskytování moderních realitních a poradenských služeb, které se ve svém jádru opírají o poslední marketingové trendy a obchodní techniky. Cílíme zejména na nemovitosti, který mají svůj styl, svoji hodnotu a další atributy, kterým věříme. Zaměřujeme se především na rezidenční lokality v rámci Prahy, širší centrum města, ale i na zajímavé urbanistické lokality v okolí Prahy, případně i jiné zajímavé nemovitosti v celých Čechách. Nejde nám výhradně o luxusní nemovitosti, jak se může zdát, ale o individuální přístup ke každé nemovitosti.

16 inzerátů

Rodinné domy Britská čtvrť

Svitákova 2729/10, 15500 Praha 5

Představujeme Vám druhou fázi výstavby rodinných domů v oblíbeném projektu Britská čtvrť. Tato fáze nabízí k prodeji celkem 28 nových řadových domů, z nichž 10 je nabízeno v ECO standardu. Ke každému domu náleží garáž a venkovní parkovací stání. Tento moderní projekt s nadčasovou architekturou nabízí komfortní bydlení evropské kvality. Každý z domů má promyšlené dispoziční řešení. K rodinným domům náleží pozemky od 220 do 463 m2. Umístění projektu nabízí výbornou dopravní dostupnost MHD i napojení na pražské výpadovky a 10 minut autem na letiště.

12 inzerátů

Trilobyt

Na Pomezí 701/5 (Jinonice), 15000 Praha 5

Specializujeme se na nemovitosti v Praze, Středních a Východních Čechách, kde nabízíme komplexní služby spojené s mimořádně kvalitním servisem prodeje či pronájmu Vašich nemovitostí. Další z našich služeb je oddlužování a výkup nemovitostí. Pro naše klienty sestavíme hypoteční úvěr přímo na míru.

11 inzerátů

ERA Centrum MAXIMAL

Radlická 640/11, 15000 Praha 5

Garantované realitní služby ERA®, společnost založena v roce 1971. Celosvětová realitní síť působící ve 42 zemích světa. Kompletní realitní a právní servis, hypoteční úvěry a ocenění nemovitostí. Působnost Praha a Středočeský kraj - ocenění Vaší nemovitosti zdarma.

11 inzerátů

RENT OFFICE, a.s.

Karla Engliše 3221/2, 15000 Praha 5

Zajišťujeme služby v oblasti nemovitostí, a to při: - prodeji developerských staveb - pronájmu skladů a kanceláří, správě nemovitostí. Poskytujeme kompletní servis spojený se správou nemovitostí: ostraha, úklid, účetní servis, právní poradenství aj.

10 inzerátů

NISUS Consulting, spol. s r.o.

Otěšínská 1451/30 (Radotín), 15300 Praha 5

10 inzerátů

ROOMS AGENTURA s.r.o.

Ostrovskeho 253/3 (Andel), 15000 Praha 5

Pronájem bytů a domů v Praze a v okolí Prahy. Pro slušné firemní klienty hledáme zařízené byty blízko centra na min. dobu 6 měsíců a delší. Připravíme nájemní smlouvu, zajistíme prohlídku, mluvíme anglicky a německy. Hledáme větší i menší byty pro zahraniční studenty na dobu min 4 měsíců za výhodné nájemné. Majiteli účtujeme nízkou provizi.

9 inzerátů

AAA BYTY.CZ a.s. - AAAReal s.r.o.

Janáčkovo nábřeží 13, 15000 Praha 5

Zprostředkování nákupu, prodeje či pronájmu nemovitostí po celé České republice. Přímý výkup nemovitostí, bezpečný právní servis, finanční poradenství v oblasti hypoték, odhady cen nemovitostí. Komplexní nabídka nemovitostí, serióznost, profesionalita, dlouholeté zkušenosti z realitního trhu.

7 inzerátů

V-Invest CZ a.s.

Na Vidouli 1/1, 15800 Praha 5

Nestavíme byty, ale životní styl a naše nápady a energie jsou vtisknuty do základního kamene hodnot lidských, architektonických a stavebních. Náročná cesta vlastním developmentem je cestou vize, estetických hodnot, funkčnosti a nadčasovosti. Společnost V Invest CZ a. s. představuje na poli developerských a investičních společností nositele originálních, individuálních a architektonicky zajímavých projektů s maximální užitnou hodnotou a kvalitou stavby. Know-how společnosti je postaveno na zkušenosti z realizovaných projektů, na vysoké kvalitě odborníků a na znalosti trhu.

7 inzerátů

K+Devonská, s.r.o.

Filmařská 1153/19, 15200 Praha 5

....

6 inzerátů

Reality Fronésis - Kateřina Mládková

náměstí 14.října 1307/2, 15000 Praha 5

Realitní kancelář - prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních objektů i komerčních nemovitostí. Poradenství v oblasti realit zdarma. Profesně kvalifikovaný Obchodník s realitami.

6 inzerátů

REAL DEVELOPMENT 2001 a. s.

Lidická 39 (Smíchov), 15000 Praha 5

Realitní a developerská společnost specializující se na nové byty v praze. Prodáváme novostavby té nejvyšší kvality. Našim cílem je poskytnout všem klientům kompletní balík služeb dle jejich nároků a férové jednání. Dále nabízíme pomoc při sjednávání hypoúvěru u našich smluvních partnerů.

5 inzerátů

Czech Buildings, s.r.o.

Ostrovského 1213/23, 15000 Praha 5

Specializace na prodej půdních bytů v malých developerských projektech v centru Prahy. Máme dlouholeté zkušenosti s projektováním a rekonstrukcemi činžovních domů, naší srdeční záležitostí a specializací jsou půdní vestavby a nástavby, ale jsme dobří také v individuálních projektech rodinných domů, v objektech občanské vybavenosti (především mateřských školek), navrhujeme rekonstrukce bytů, projektujeme výrobní haly i psí boudy. Kompletní servis – inženýring (předběžná jednání s dotčenými institucemi, získání územního rozhodnut

5 inzerátů

Gama Prague Development s.r.o.

Holečkova 789/49, 15000 Praha 5

4 inzerátů

Reality LIRA

Ostrovského 911/30, 15003 Praha 5

3 inzerátů

STAV-SV s.r.o.

Před rybníkem 111/5, 15000 Praha 5

2 inzerátů

ARBOREAL Praha, a.s.

Kazínská 4/12 (Jeneč), 15900 Praha 5

developer

2 inzerátů

Kimama s.r.o.

Pecháčkova 1242/4 (Praha 5), 15000 Praha 5

2 inzerátů

NATAreality

Hrozenkovská 35/41, 15521 Praha 5

Kancelář se nachází na Praze 5 Zličín u metra Zličín ulice Hrozenkovská.

1 inzerátů

Povodí Vltavy, státní podnik

Holečkova 3178/8 (Smíchov), 15000 Praha 5

1 inzerátů

Hicks reality

Prvomájová 1356/10, 15300 Praha 5

Po - Pá 9 - 18 hod.

Realitní kancelář neinzeruje

REKAL, spol. s r.o.

Radlická 663/28, 15000 Praha 5

Realitní kancelář neinzeruje

V.I.P. Reality Expres, spol. s r.o.

U Malvazinky 2670/30, 15000 Praha 5

V. I. P. Reality Expres, spol. s r. o.

Realitní kancelář neinzeruje

Best Invest Group a.s.

Markova 600/6 (Jinonice), 15800 Praha 5

realitní a developerská činnost

Realitní kancelář neinzeruje

Euro Ventures Prague, s.r.o.

Kováků 1077/9, 15000 Praha 5

Euro Ventures je developerská společnost specializující se na výstavbu rezidenčních projektů a investorské aktivity. V České republice působí od roku 2004. Zaměřuje se především na rekonstrukci historických domů v širším centru Prahy a renovaci kulturních a průmyslových staveb v okolí hlavního města. Klientům vždy nabízí velmi kvalitní a harmonické bydlení s respektem k historii, architektuře a přírodě. Ve svých projektech klade důraz na originalitu, exkluzivitu, vysokou úroveň kvality a osobitého ducha.

Realitní kancelář neinzeruje

REaliance s.r.o.

Plzeňská 113/155 (Business Centrum Klamovka), 15000 Praha 5

Realitní kancelář s naprosto ojedinělým individuelním přístupem ke každému klientovi ať nabízejícímu nebo poptávajícímu. V ceně naší provize zahrnuto: informační know how zahrnující takřka 12let v realitní branži utužené a neustále inovované školeními v oblasti práva, daňové problematiky a psychologie obchodu poskytnutí komplexního právního servisu ( vypracování smluv spojených s prodejem či pronájmem nemovitosti) vyřízení hypotečního úvěru či stavebního spoření vyhotovení znaleckého posudku pro daně z převodu nemovitostí

Realitní kancelář neinzeruje

GARSONIÉRY.CZ

Jinonická 804/80 (Business Park Košíře), 15800 Praha 5

GARSONIÉRY. CZ - pronájem bytů v Praze a blízkém okolí. Jsme realitní kancelář privátního charakteru s nadstandardními službami ve standardu. Máme propracovaný prodejní servis a zajišťujeme veškeré služby související s pronájmem.

Realitní kancelář neinzeruje

AB Capital, s.r.o.

Štefánikova 18/25 (Palác Austria), 15000 Praha 5

jsme realitní kancelář, založená na dlouholetých zkušenostech v oboru, solidním a profesionálním přístupu ke klientům. Specializujeme se na oblast Prahy, a to převážně na rezidenční nemovitosti, dále na pozemky a pronájmy rezidenčních a komerčních nemovitostí. V naší nabídce naleznete vždy prověřené nemovitosti, podložené smluvním vztahem preferenčně s přímými majiteli. Samozřejmostí je zajištění kompletního klientského servisu - poskytneme vám základní právní služby, zajistíme nejvhodnější způsob financování Vaší nemovitosti a bezpečnou realizaci prodeje, koupě nebo pronájmu. Po celou

Realitní kancelář neinzeruje

První realitní a konzultační, s.r.o.

Na Bělidle 910/20, 15000 Praha 5

prodej a pronájem nemovitostí, správa nemovitostí

Realitní kancelář neinzeruje

Asnemosa a.s

Věštínská 36, 15300 Praha 5

Realitní kancelář neinzeruje

ACI Realty, s.r.o.

Jeremiášova 870, 15500 Praha 5

Skladové prostory ve Stodůlkách - 591m2 - výhodný pronájem Samostatně stojící objekt v areálu Jeremiášova 870, Praha 5 – Stodůlky. Jedná se o cihlovou budovu s velkými plechovými vraty a rampou. Výborná dostupnost jak MHD, tak automobilem - Blízko metra Zličín, Nové Butovice, Stodůlky nebo Luka, zastávka Bílý Beránek přimo u areálu. Nachází se blízko sjezdu z Rozvadovské spojky, dálnice D5. Velmi dobrý přístup pro TIR. Snadný příjezd z centra Prahy po Plzeňské ulici, nebo od severu po Slánské od Karlovarské ul. Cena 70Kč/m2 + popl. Volejte pro vice info ci prohlidku.

Realitní kancelář neinzeruje

Metropolitan Estates s.r.o.

Janáčkovo nábřeží 39/51, 15000 Praha 5

..................

Realitní kancelář neinzeruje

UNITED REAL - RK BOHEMIA

náměstí 14. října 1307/2, 15000 Praha 5

Realitní kancelář.

Realitní kancelář neinzeruje

Miloš Veselý

Pekařská 601/8, 15500 Praha 5

...................

Realitní kancelář neinzeruje

Avestus Real Estate

Bucharova 2641/14, 15800 Praha 5

Avestus Real Estate patří mezi přední investiční a poradenské společnosti v oblasti nemovitostí se zaměřením na dynamické trhy ve střední a východní Evropě. Naše společnost slouží jako developerská platforma Avestus Capital Partners, mezinárodní realitní investiční společnosti se sídlem v Irsku a spravující majetek v hodnotě přes 8 miliard Euro.

Realitní kancelář neinzeruje

Get Reality s.r.o.

Neumannova 1453/28, 15600 Praha 5

Poskytujeme komplexní realitní služby, které zahrnují mimo jiné zprostředkování výkupu nemovitostí, prodeje nemovitostí s věcným břemenem či s hypotékou. Dbáme především na bezpečnost, rychlost a kvalitu našich služeb. Jsme řádnými členy Realitní komory České republiky a to nás zavazuje dodržovat etický kodex.

Realitní kancelář neinzeruje

Beacon Property Solutions s.r.o.

U Nikolajky 26, 150 0 Praha 5

realitní kancelář

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2772
Počet makléřů14479
Počet nabídek RK68482
Celkem nabídek68648