Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře ve Zlíně Zlín

18 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Pod Nivami 330, 76001 Zlín

Realitní kancelář zabývající se kompletní realitní činností, zprostředkováním, koupí, prodejem a pronájmem nemovitostí: bytů, rodinných domů, pozemků, nové výstavby, dřevostaveb. Finanční poradenství - zprostředkování hypotečních úvěrů, stavebních spoření, půjček.

274 inzerátů

Reality bez starostí

Dlouhá 4309, 76001 Zlín

“Reality bez starostí” je služba v oblasti prodeje nemovitostí. Neplýtvejte časem, energií a penězi tam, kde to není nutné. Náš profesionálně proškolený regionální zástupce využívá k prodeji nemovitosti nejnovější marketingové nástroje, efektivní inzerci a partnerský revoluční projekt “Bydlení bez starostí”. Neměňte cíl, změňte cestu… #budtebezstarosti

60 inzerátů

RE/MAX Via

Třída Tomáše Bati 3067, 76001 Zlín

Pomůžeme vám s prodejem a nákupem domu nebo bytu, stavební parcely i zemědělské půdy. V realitách nevidíme pouze produkt, ale hlavně trvalou hodnotu a investici. Ať už hledáte nové bydlení, nebo chcete investovat, tým našich makléřů je tady pro Vás.

50 inzerátů

AK profireality s.r.o.

třída Tomáše Bati 3890, 76001 Zlín

45 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / IQ Consulting, s.r.o.

Zarámí 4463 (budova ČS), 76165 Zlín

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s

36 inzerátů

NEXT REALITY - Zlín

Santražiny 5342, 76001 Zlín

Kompletní nabídka realitních služeb v rámci celé ČR. Jsme stabilní česká realitní kancelář. Zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

15 inzerátů

EXPLICIT REALITY s.r.o.

Dlouhá 56/17, 76001 Zlín

7 inzerátů

SVĚTLO REALIT s.r.o.

Potoky 552, 76001 Zlín

3 inzerátů

MachalaReality, s.r.o.

Smetanova 2401, 76001 Zlín

2 inzerátů

EURO REALITY ZLÍN

Soudní 421, 76001 Zlín

*Vítáme Vás na stránkách firmy EURO REALITY Zlín. Naše realitní společnost EURO REALITY Zlín působí úspěšně na trhu s realitami již 17 let. Jsme velmi hrdí, že se nám během této doby podařilo splnit přání mnoha spokojených klientů, jejichž důvěry si velmi vážíme a zároveň nás zavazuje pokračovat v dosavadní úspěšné práci. Nejširší nabídku nemovitostí máme ve Zlínském kraji, ale v naší nabídce najdete i zajímavé reality z celého území republiky. Naši makléři pro Vás denně aktualizují naši nabídku v sekci prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, pozemků a komerčních objektů. Proto každým kliknutím na naše stránky vždy získáte aktuální informace o Vámi hledané nemovitosti. Naší absolutní prioritou je individuální přístup ke každému z Vás, každý klient je pro nás jedinečný, seriozní a upřímné jednání je pro nás samozřejmost. Důležitá je pro nás zpětná vazba- spokojenost klienta. Prohlídky nemovitostí domlouváme dle Vašich časových možností včetně víkendů, odborné poradenství i po telefonu a při výběru nemovitosti odborné vedení v celém průběhu obchodu. Můžeme doporučit finanční poradce pro nejlepší výběr financování, veškerý právní servis včetně vyhotovení potřebných dokumentů zajistí naše právní oddělení, znalecké posudky zadáváme spolupracujícím externím odhadcům, tím garantujeme výborné ceny. Prodávajícím nabízíme vyplnění daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Jako následný servis můžeme doporučit s námi spolupracující a ověřené architekty, malíře, úklidovou službu, projektanty, stěhovací firmy a stavební firmy. Pokud se rozhodnete prodat vaši nemovitost prostřednictvím naší kanceláře, postačí Vám pouze předložit dokument o nabytí nemovitosti ( kupní smlouva, smlouva o převodu členských práv a povinností, smlouva o dědictví, darovací smlouva apod. ). Na nás je, abychom zajistili aktuální výpis z katastru nemovitostí, snímek z katastrální mapy a foto nemovitosti. Nabídku odborně zpracujeme a inzerujeme na nejvyhledávanějších realitních serverech a to vše v rámci provize. Nabízíme: •kompletní služby v oblasti realit •zprostředkování: ◦prodej, koupě, pronájem a výměnu nemovitostí ◦prodej, koupě, pronájem, výměnu pozemků, komerčních budov, chat a garáží • převody členských práv a povinností družstevních bytů •finanční poradenství, oddlužnění nemovitostí •profesionální právní servis, vypracování znaleckých posudků •odborné konzultace s úvěrovými pracovníky

1 inzerátů

RE/MAX Plus

Třída Tomáše Bati 3067, 76001 Zlín

Realitní kancelář neinzeruje

Realitní kancelář STING - Zlín

nám. Míru 5469, 76001 Zlín

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

Realitní kancelář neinzeruje

PSK-Průmyslové stavby a konstrukce, a.s.

Zarámí 4077, 76001 Zlín

Stavební společnost pohybující se v oblasti průmyslové, občanské a bytové výstavby. Naše nabídka služeb zahrnuje vše od malých zakázek až po velké projekty.

Realitní kancelář neinzeruje

Statutární město Zlín

náměstí Míru 66, 76140 Zlín

Realitní kancelář neinzeruje

ERA Dynamik

Sokolská 422, 76001 Zlín

Realitní kancelář neinzeruje

Ing.Hana Tůmová

Dlouhá 2699, 76001 Zlín

Realitní a znalecká kancelář.

Realitní kancelář neinzeruje

ROVENIKA, s.r.o.

Jateční 169, 76001 Zlín

Jsme vlastníci komerčního areálu ve Zlíně - Prštné. Nabízíme naše kanceláře, výrobní a obchodní prostory k pronájmu.

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2772
Počet makléřů14479
Počet nabídek RK68482
Celkem nabídek68648