Realitní kanceláře si prodávající hýčkají

2018-04-04 06:30:00 | Komerční sdělení

Kdo prodává, chce peníze vydělat, ne utratit. Situace na realitním trhu hraje jednoznačně pro prodávající. Nemovitostí je málo, ceny vysoko, realitních kanceláří stále více, než je potřeba. Vysoké konkurenční prostředí nutí realitní kanceláře, aby si majitele nemovitostí stále více a více hýčkali. Exkluzivní služby let minulých jsou dnes již běžnou součástí každodenní rutiny a na trh přichází další novinky…
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ceny starších bytů a stejně tak i novostaveb na pražském realitním trhu, vzrostly za poslední tři roky až o 33 %. Dnes jsou jednotlivé typy nemovitostí, bez ohledu na to, jde-li o panelákový byt, byt ve staré cihlové zástavbě nebo jen pár let starý byt v novostavbě, cenově na vrcholu. Trh i odborníci očekávají, že další růst cen nemovitostí již nebude tak raketově prudký, jako tomu bylo v posledních letech.

Rok 2018 se tak po mnoha letech stává ideálním rokem pro každého, kdo uvažuje o prodeji své nemovitosti a zhodnocení svých investic do ní dříve vložených, i pro ty, kdo se tak již rozhodli učinit. Nastala ideální doba, kdy majitel bytu nebo rodinného domu může za svou nemovitost získat mnohem více peněz, než tomu bylo v letech minulých.

Nyní na realitním trhu můžete kromě nejlepší ceny získat i daleko více služeb navazujících na prodej. Realitní kanceláře dnes již zcela běžně nabízí profesionální přípravu nemovitosti na prodej, realitní konzultaci nebo odhad ceny nemovitosti zdarma. Díky odhadu ceny budete přesně vědět, za jakou maximální cenu můžete svou nemovitost prodat. Pokud navíc využijete i bezplatnou konzultaci, budete znát vše potřebné k tomu, abyste se mohli rozhodnout, jak se svojí nemovitostí naložíte.

Pak už bude i tak komplikovaná věc, jako je prodej bytu, bezproblémovou záležitostí. S tím správným partnerem budete mít prodej pod kontrolou a navíc získáte garanci, že o své peníze při prodeji nepřijdete.

Realitní kanceláře však nabízejí ještě více. Například v Maxima Reality při prodeji své nemovitosti neplatíte ani provizi.

Situace, kdy je na realitním trhu všeobecně málo bytů i rodinných domů na prodej a kupující berou nemovitosti „téměř útokem″, tuto akci realitkám přímo nabízí. V žádném případě to však neznamená, že by realitní kanceláře přestaly hájit zájmy prodávajících, jak se někteří mohou obávat. „Od začátku spolupráce hájíme zájmy majitele nemovitosti a usilujeme o co nejvýhodnější a bezpečný prodej. Vážíme si každého klienta, který se na nás obrátí a svěří nám nemovitost do prodeje,“ vysvětluje ředitel Maxima Reality Goran Andonov.

A Maxima Reality přidává i další bonus pro své klienty. Odměnu za doporučení nemovitosti k prodeji. „Klientům, kteří nám doporučí nemovitost do prodeje, vyplatíme 10 000 Kč ihned po uskutečnění prodeje,“ dodává Goran Andonov.

Více informací o bonusech při prodeji nemovitosti se dozvíte na www.maxima.cz.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků