Hlasujte pro realitní makléře v soutěži Realiťák roku

2018-05-28 05:00:00

V České republice působí téměř 14 500 realitních makléřů a zprostředkovatelů. Je to nejvyšší počet osob této profese na jednoho obyvatele v rámci celé Evropy. Ale není makléř, jako makléř. Také z toho důvodu vznikla unikátní soutěž Realiťák roku, kde se utkají makléři napříč republikou o možnost stát se tím nejlepším odborníkem na svou profesi u nás.

Proč vznikla soutěž Realiťák roku

Většina z nás se již ve svém životě setkala alespoň jednou s realitním makléřem. Ať už jste si nemovitost pronajímali, kupovali či prodávali, makléře si k tomu pozve většina z nás. Důvodů může být mnoho, ať již velká úspora času nebo třeba neznalost potřebných úkonů, kterých je hlavně při prodeji nemovitosti nespočet.

Všichni však víme, že tak jako je každý člověk jiný, tak i mezi makléři najdeme poctivé a slušné profesionály, ale také ty z opačného konce řady. To je jeden z důvodů, proč vznikla soutěž Realiťák roku. Její snahou je najít právě ty nejspolehlivější osobnosti z řad realitních makléřů, kteří vynikají svým férovým přístupem ke klientům a dělají tak dobré jméno celé profesi, jsou čestní a lidé se na ně neváhají obrátit opakovaně, a to nejen při zprostředkování koupě či prodeje nemovitosti, ale také s profesionální radou o pomoc.

Kdy a kde bude soutěž probíhat

Soutěž probíhá od poloviny května do 31. 12. 2018, a to na portálech Reality.iDNES.cz a na webu www.RealitakRoku.cz. Z každého kraje postupuje do finálové dvacítky makléř s nejvyšším počtem hlasů a zároveň postoupí také šest nejlepších makléřů napříč republikou. Výběr celkového vítěze pak bude probíhat na Prvním realitním plese, který se uskuteční v lednu příštího roku.

Kdo může hlasovat

Nejlepšího makléře nebo makléřku nemohou určit pouze jeho kolegové. Nejdůležitější jsou hlasy z řad lidí, kteří se s realiťáky dostávají denně do kontaktu. Proto může hlasovat kdokoliv z veřejnosti, kdo má dobrou zkušenost a chce tak podpořit makléře, který třeba jemu nebo jeho blízkým pomohl zajistit vysněné bydlení.

Chcete-li pomoci svému favoritovi v cestě za titulem Realiťák roku, najděte si ho na Reality.iDNES.cz a v detailu jeho vizitky mu dejte svůj unikátní hlas (hlasovat lze pouze jednou z jedné e-mailové adresy). Makléře najdete v adresáři RK v realitní kanceláři, jejímž je členem. U jeho profilu pak klikněte na tlačítko “Hlasujte pro mne v soutěži” a prostřednictvím námi zaslaného e-mailu hlas potvrďte.

Nepamatujete si realitní kancelář nebo pobočku, ve které makléř působí? Zkuste jeho jméno spolu s názvem portálu Reality.iDNES.cz zadat do internetového vyhledávače (např.: na www.Google.cz ve formátu Jiří Novák Reality.iDNES.cz), pokud je u nás makléř aktivní, najdete ho v jedno z prvních výsledků vyhledávání.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků