Zaostřeno na Vidouli s nádhernými výhledy

2018-06-12 08:06:00 | Komerční sdělení

Máte rádi zdravý životní styl, ale nechcete se vzdát blízkosti města? Pak zaostřete na historicky známé místo, pražskou rezidenční čtvrť Košíře. Na úbočí svahu Vidoule, v ulici na Pomezí, v přímé blízkosti parku s rozlehlými výhledy na celou Prahu vzniká místo pro krásné bydlení – top´rezidence Pomezí.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koncept „bydlení v parku“ zahrnuje území 3,7 hektaru, na jehož urbanistickém návrhu pracovalo v rámci architektonického workshopu 12 zahraničních i tuzemských architektonických studií. Odborná porota, za účasti zástupců MČ Praha 5, vybrala pro realizaci tohoto konceptu trio architektonických studií: Bogle Architects (UK), sdružení Bauschlager Eberle (AT) / Hnilička architekti (CZ) a majo architekti (CZ). První etapu navrhoval Petr Bouřil z ABM architekti.

Výstavba top´rezidence Pomezí bude fázována do dvou etap v průběhu let 2018-2022.

Celkem zde vznikne 38 řadových domů, 5 samostatných vil a 140 luxusních bytů vše v nízkoenergetickém standardu s decentrálním větráním s rekuperací tepla. Všechny bytové i rodinné domy těží z unikátní polohy severovýchodně orientovaného pozemku klesajícího postupně od úpatí stolové hory Vidoule k železniční trati Praha-Smíchov-Hostivice, známé pod názvem Pražský Semmering. Díky této poloze budou mít byty a domy top´rezidence Pomezí scénické výhledy na Prahu a do přírodního parku Košíře-Motol.

Kvalitní občanská vybavenost a dobrá dostupnost jsou jedním z rozhodujících faktorů určujících kvalitu bydlení v dané lokalitě. Z ulice Na Pomezí je to pěšky 15 minut na stanici metra B – Jinonice, křižovatka Anděl-obchodní a společenské centrum Prahy 5, je vzdálena 10 minut autem anebo 20 minut MHD. Ale nejen to, v lokalitě poblíž ulice Na Pomezí naleznete běžné obchody a služby, ale také například Tenis Club Cibulka, squashové centrum, restaurace, základní školy, školky nebo Gymnázium Nad Kavalírkou. Mezinárodní škola Lycée Français de Prague se nachází 15 minut autem od top’rezidence.

Letos v dubnu jsme získali stavební povolení na první etapu projektu, která sestává ze čtyř čtyřpodlažních domů s 90 bytovými jednotkami s dispozicemi od 2+kk po 5+kk, o výměrách od 40 do 250 m2 podlahové plochy. Náročnější klientelu zaujmou v nabídce dvouúrovňové penthousy s velkými střešními terasami a neodolatelnými výhledy na Prahu,“ informuje Otto Koval, obchodní ředitel KKCG Real Estate.

V září 2018 se předpokládá zahájení výstavby těchto čtyř čtyřpodlažních bytových domů dle návrhu Petra Bouřila ze studia ABM architekti. Předpoklad dokončení stavby je v dubnu 2020.

www.top-rezidence.cz/pomezi

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků