Rodinné domy – Praha 4 Milíčovský les

2018-06-21 07:00:00 | Komerční sdělení

Rodinné domy za cenu bytu na Praze 4 se nacházejí pouhých 5 min (MHD) od metra trasy „C“ Chodov a v těsné blízkosti přírodního parku Milíčovský les. Férové ceny RD na klíč o velikosti 115 m2 startují již od 7,59 mil.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proč právě Resort Milíčovský les?

Představte si, že nasednete v centru Prahy do auta a už za slabou čtvrthodinku vystoupíte před svým domem, který splňuje veškeré nároky moderního bydlení, má krásnou zahradu a od pohledu působí příjemně. Pozdravíte se se svými sousedy, vypnete hlavu, vezmete kolo a vyrazíte ven na cyklostezku nebo si půjdete jen tak zaběhat. 

Aby ne, rozsáhlý Milíčovský les je jen pár kroků za vaším plotem. Když budete muset jít vyzvednout děti do blízké mateřské školy, nebo pořídit obyčejný nákup, vše je po ruce. Přírodu, stejně jako širší centrum města a veškerou občanskou vybavenost máte jen co by kamenem dohodil. 

Potěšeni budete ještě víc, s vědomím, že to všechno jste pořídil za cenu, za jakou ostatní kupují ve městě průměrný byt s garážovým stáním.

Blíže o Resortu Milíčovský les

Celý obytný komplex tvoří uzavřený areál 30 RD s jedním vjezdem pro rezidenty přímo z ulice Formanská. Řadové rodinné domy jsou rozděleny do pěti ucelených souborů, které jsou vzájemně odděleny vnitřními, Obslužnými komunikacemi tak, aby každý dům měl kromě vlastní zahrady i největší možnou míru soukromí. Kromě moderně pojaté architektury staveb, doplňuje celý resort dostatek zeleně včetně osázených stromů a keřů. Součástí projektu je také vlastní dětské hřiště a vybudování autobusové zastávky přímo z vnější strany areálu, dále oddělené místo pro umístění tříděného odpadu. Celým obytným areálem se prolíná dostatek parkovacích míst pro návštěvy rezidentů.

Výstavbou vznikne také nová vnitřní obslužná komunikace s přípojkami na inženýrské sítě (voda, elektřina, plyn, kanalizace, veřejné osvětlení a datový kabel). Všechny domy jsou vystavěny na samostatně oddělených pozemcích.

Lokalita

Soubor rodinných domů se nachází při ulici Formanská, v katastru obce Újezd u Průhonic – Praha 4 (MČ Praha 11), pouhých pár kroků od přírodní památky Milíčovský les.

www.domy-praha4.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků