Klidný život v domku na maloměstě…. A proč by ne?

2018-07-16 05:00:00 | Komerční sdělení

Takřka všichni lidé, kteří žijí ve velkoměstech, jako jsou například Praha, Brno, Ostrava, Olomouc a podobná města, se denně potýkají s dopravními kolapsy, řeší otázku, kam zaparkovat, jsou nuceni čelit stresovým situacím způsobenými davy lidí na přechodech, ve veřejných dopravních prostředcích, v obchodech – v podstatě všude, kam se tak říkajíc hnou. Lidé velkoměst jsou vystavování vyšší hladině hluku dnem i nocí, horšímu ovzduší a v létě pak také vyšším teplotám způsobeným všudypřítomným rozehřátým betonem. Počítat se zde musí také s dražšími službami a další spoustou věcí, které lidskému organizmu nesvědčí, ba dokonce škodí. Není žádným tajemstvím, že pravidelné působení vnějších stresových vlivů na lidský organizmus má vliv na vznik mnohých velmi vážných nemocí jako jsou například kardiovaskulární onemocnění (infarkt, mrtvice), různé druhy rakovin, alergie apod.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

To nejlepší pro naše děti?

Všichni se shodneme na tom, že pro své děti chceme jen to nejlepší a život v menším městečku nám k tomu může v mnoha ohledech dopomoci. Nejen vyšší bezpečí na ulicích, díky kterému můžeme dětem dopřát více volnosti, a tedy i samostatnosti, ale také budováním lepšího vztahu k přírodě či různým činnostem v rámci péče o zahradu a dům, do kterých lze děti snadno zapojit. Dveře se otevírají také otázce pořízení domácího zvířete. Jednoduše řečeno, děti lépe pochopí přirozený koloběh života, více si užijí výprav do přírody a dalších činností, které jsou ve větších městech takřka nedosažitelné.

To nejlepší i pro nás!

Nejen však pro ty nejmenší je blízkost přírody poutavá a důležitá. V dnešní době, kdy si mnohem více ceníme pohybu na čerstvém vzduchu obklopeni pestrou faunou a flórou a kdy je sportování nedílnou součástí zdravého životního stylu, stávají se menší města stále vyhledávanější lokalitou. Na domácí zahrádce si můžete za minimální náklady vypěstovat pravé bio ovoce i zeleninu a nanejvýš pár minut vám potrvá, než se dostanete do lesa, na pole, na louku nebo k rybníku, kde můžete relaxovat, cvičit nebo se jen tak procházet a užívat si ticha a pohody.

I malé město může uspokojit všechny Vaše potřeby.

Pokud menší město dokáže uspokojit k plné spokojenosti svých obyvatel potřeby jako je mít dostatek obchodů, dobře zvládnutý vzdělávací systém alespoň do úrovně střední školy, mít na blízkosti úřady a instituce zprostředkovávající kulturu jako je knihovna, divadlo, kino apod., dobré vlakové a autobusové spoje a v blízkosti velká města, tak proč tam nežít? A to prosím nemluvě o nižších nákladech na bydlení!

Jedním takovým menším městem, které se pomalu ale jistě rozrůstá, a přesto je zde vše, co jsme si popsali výše, je Vítkov. Toto město se rozkládá v oblasti Vítkovských vrchů a na úpatí Nízkého Jeseníku. Z něj jsme mimochodem čerpali inspiraci i pro napsání tohoto článku.

Pro více informací navštivte www.pozemky-vitkov.cz  

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků