Pronájem nebo prodej? Určitě pronájem. A s plným servisem.

2018-07-23 05:00:00 | Komerční sdělení

Vlastníte nemovitost a rádi byste, aby vám vydělávala? Už nechcete řešit potíže s dlouhodobým pronájmem, respektive s nájemníky? Pak pro vás máme zajímavé řešení ‒ krátkodobý rekreační pronájem. Že se nechcete o nic starat? Uklízet ani prát? Není problém. Známe firmu, která tohle všechno udělá za vás a vy jen inkasujete.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ať už máte malý byt v centru Prahy nebo chatu na horách, Interhome je vaše řešení. Tato švýcarská společnost se věnuje rekreačním pronájmům už půl století, takže skutečně ví, jak to na trhu chodí. Jedinou podmínkou je, aby vaše nemovitost měla samostatný vchod a vlastní kuchyň. Že má? Pak čtěte dál.

Interhome intenzivně spolupracuje se všemi velkými rezervačními servery a cestovními kancelářemi po celém světě a zároveň pracuje i na vlastním marketingu. Proto je o „prodejní“ stránku dobře postaráno. A jak to celé funguje? Jednoduše se spojíte se společností Interhome, domluvíte podmínky (např. jaké služby si přejete využívat) a můžete začít vydělávat. Samozřejmě servis okolo krátkodobého pronájmu můžete zastat i sami, ale je to právě naprostá bezstarostnost, která klientům Interhome vyhovuje.

„Dcera mě stále přesvědčovala, abych pronajímala nevyužitou garsonku v Praze přes nějaký portál, ale mně se nechtělo nic řešit, ani jezdit přes celé město uklízet po každé návštěvě. Pak mi ale kamarádka doporučila pronájem bez starostí přes Interhome a to funguje skvěle. Nic nemusím zařizovat a byteček mi každý rok vydělá na pěknou dovolenou u moře,“ chválí si spolupráci i paní Hana z Prahy.

Tento přístup je na českém trhu ojedinělý. „Po letech praxe jsme zjistili, že péče o klienty i samotnou nemovitost je pro majitele často jakousi brzdou v krátkodobém pronajímání. Proto jsem se rozhodli rozšířit náš servis v Praze právě o takové služby,“ říká zástupkyně české pobočky Interhome Jana Kordaničová. „Postaráme se o všechno od prodejních kanálů, přes péči o klienty před i během jejich dovolené, až po úklid a přípravy na další hosty,“ dodává.

Právě proto jsou desetitisíce majitelů nemovitostí po celém světě tak spokojeni. No přestavte si tu pohodu, kdy je např. o byt po babičce, který čeká, až dorostou vaše děti, perfektně postaráno, a ještě to celé pěkně prospívá vašemu rodinnému rozpočtu.

Snad každý pronajímatel už zažil nepříjemné neplatiče v dlouhodobém pronájmu. A o složitém ukončování takových problematických nájmů nemluvě. Rekreační pronájem pro ně může být vhodným řešením.

Tak pokud uvažujete o prodeji nebo máte, nedej Bože, nemovitost úplně „ladem“, zkuste cestu Interhome.

Interhome – švýcarská firma s více než 50letou tradicí. Zprostředkovává pronájem rekreačních domů, vil, chalup i apartmánů po celé Evropě, v USA a dalších zemích. Bude ten váš jedním z nich?

Kontakty:

Interhome s.r.o.
Zirkon Office Center | Sokolovská 84-86 | 186 00 Praha 8
Telefon: +420 222 323 322
myhome@interhome.cz | myhome.interhome.com

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků