Stahují se mraky nad existencí realitních kanceláří?

2018-08-01 08:52:00 | Komerční sdělení

Může v dnešní době internetu a dalších médií, vysokých nákladů a neexistence realitního zákona ještě vůbec efektivně fungovat realitní kancelář? Jak dlouho budou makléři realitních kanceláří akceptovat svoje nízká procenta, svoje platby RK za cokoliv, drahou inzerci a tlaky majitelů kanceláří na zvyšování výkonů makléřů? Do té doby, než jim někdo nabídne nesrovnatelně lepší podmínky. A řešení je velmi snadné a my ho pro vás máme.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lékem na vyřešení všech výše uvedených problémů jsou Reality 77. Tato realitní sít nového typu vznikla právě proto, že si vážíme práce makléřů, víme, kde mají své problémy, které většinou nikdo neřeší a jsme tu proto, abychom jim co nejrychleji pomohli. Tato značka je určena pro všechny zkušené makléře s alespoň nějakou odpovídající praxí v realitách. Reality 77 minimalizují náklady jednotlivých makléřů, ale také realitních kanceláří, navyšují počet inzertních serverů na 75 a také provize makléřů na 100%. A to vše za paušální platbu 77,-Kč/měs.

Samozřejmě vytváříme také podmínky pro celé realitní kanceláře, a to takový způsobem, že umíme snížit jejich náklady až o 50%. A to vše při zachování inzerce na zmíněných 75 realitních serverech. Současně s tím, jim dokážeme výrazně pomoci při získávání nových zkušených makléřů, a tím tak posílení pozice dané RK v regionu.

Makléři R 77 se řídí mottem „Profesionálové na straně klienta“ a podle toho také ke své práci přistupují. Odvádí kvalitní a poctivou práci, která je založena na jejich profesionálním a etickém přístupu nejen ke kolegům v rámci své profese, ale hlavně ke klientům, s nimiž se dnes a denně setkávají.

Reality 77 jsou součástí NRH a proto je samozřejmostí využití úzké spolupráce v rámci značek celého Národního realitního holdingu, a tím zrychlení realizace zakázek. Neopomenutelným momentem je to, že naši makléři jsou díky těsné spolupráci s Realitní komorou České republiky, neustále vzděláváni a informováni o změnách na realitním trhu, v legislativě apod. Důležité je i to, že všichni makléři R 77 buď již mají, nebo postupně získají, Osvědčení o profesní kvalifikaci, které bude vyžadováno v rámci připravovaného Zákona o realitní činnosti. Pro získání tohoto osvědčení aktivně spolupracují Reality 77 se dvěma vzdělávacími společnostmi, které jsou zároveň Ministerstvem pro místní rozvoj schváleny jako autorizované právnické osoby pro provádění zkoušek a udělování výše uvedeného Osvědčení. Jedná se o Realitní akademii České republiky a.s. a vzdělávací společnost Kurzy Sprint s.r.o.

Blíží se doba, kdy díky opatření, které chystá ČNB v tomto roce v oblasti hypoték, nastane další období zpomalení realitního trhu. A s tím přijdou další problémy pro mnohé makléře. Proto je zcela jasné, že vstup této nové značky Reality 77, která vytváří a nabízí makléřům zcela bezkonkurenční podmínky, na realitní trh, přichází v pravý čas. Pomůže tak mnoha zkušeným makléřům vyrovnat tento možná negativní skok v jejich práci a díky vyšším příjmům a minimálním nákladům udržet jejich podnikání v realitách na stejné nebo i vyšší úrovni.

Pokud vás zajímají podrobnosti a chcete vědět více o Realitách 77 nebo se vám zdají podmínky naší nové značky až neskutečně dobré, podívejte se na www.reality77.cz a přijďte se přesvědčit sami.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků