Ideální čas na nákup rodinného domu

2018-09-18 10:05:00 | Komerční sdělení

Věříte, že výstavba rodinných domů do Prahy patří? Je vaším snem bydlení v moderním rodinném domě se zahradou? A chcete zároveň i využívat všechny výhody pohodlného bydlení v Praze? Tedy včetně např. i bezproblémové dopravy či služeb, které ke každodennímu komfortnímu životu ve městě potřebujete? Nebo zrovna plánujete se s rodinou přestěhovat do většího prostoru, případně hledáte rezidenční projekt, do kterého se vyplatí investovat volné finance pro jejich budoucí zhodnocení?
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spousta otázek, ještě více možných odpovědí. Ale pokud je vaší odpovědí na tyto otázky jasné „ANO“ nebo i „možná, že uvažuji“, tak si rozhodně najděte čas a přijďte se podívat na Dny otevřených dveří rodinných domů Britská čtvrť. Ty se uskuteční v pátek 21. září a v sobotu 22. září 2018 v unikátní městské rezidenční lokalitě v pražských Stodůlkách.

Přijďte se pěkně naživo podívat na již postavené rodinné domy v jedinečné městské čtvrti, ve které máte na dosah ruky k dispozici vše, co od moderního bydlení očekáváte. Rezidenční lokalita Britská čtvrť, kterou již 10 let etapovitě rozvíjí český FINEP, nabízí svým obyvatelům nejenom dostatek zeleně, relaxačních ploch, ale také obchody a služby v celém rezidenčním projektu. Samozřejmostí zde jsou nejen moderní dětské parky, travnaté plochy, ale také restaurace, supermarket, drogerie nebo kavárny, stejně tak i řada dalších služeb, které využijete každý den.

Britská čtvrť je lokalitou, kde nebydlíte či jen přespáváte. Tato moderní čtvrť je místem, kde plnohodnotně žijete. Dalším skvělým benefitem lokality je i vstup do metra. Ten je situován na centrálním náměstí v Britské čtvrti a díky nejrychlejší a nejpohodlnější pražské dopravě můžete být za cca 20 až 25 minut v samotném centru Prahy na Václavském náměstí.

Navíc Britská čtvrť dnes patří mezi jednu z „nejzelenějších“ nových městských čtvrtí v Praze. Doposud zde vybudované travnaté i přírodní plochy zabírají přes 30 tisíc m2, což je téměř ¾ plochy Václavského náměstí. A další zelené plochy se připravují. V létě 2016 udělalo všem dětem obrovskou radost nově otevřené velké dětské hřiště a v průběhu letošního září zde česká developerská společnost FINEP otevře a uvede do provozu nové venkovní workoutové hřiště pro každého, kdo si chce zlepšit fyzičku pod otevřeným nebem.

Pokud na DOD rodinných domů v Britské čtvrti zavítáte, tak nezapomeňte s sebou vzít i své děti. Jistě se u nás dobře zabaví a vy si budete moci potvrdit naše tvrzení, že ve FINEPu nestavíme jen samotné rodinné domy a byty. My věříme, že našim klientům nabízíme bydlení s prostorem, ve kterém je báječné žít a zároveň se radovat z každého dne v lokalitě, která svým obyvatelům nabízí vše, co potřebují.

Těšíme se na vás a rádi vás u nás přivítáme na Dnech otevřených dveří na Britské čtvrti. A to v pátek 21. září 2018 od 15:00 do 20:00 hodin. A stejně tak i v sobotu 22. září 2018 mezi 9. až 14. hodinou.

Co vás čeká:

  • Prohlídka vzorového rodinného domu
  • Prezentace rodinných domů, které jsou ihned k nastěhování
  • Atrakce pro děti
  • Občerstvení
  • Sleva 250.000 Kč na kuchyňskou linku Oresi ke každému rodinnému domu

A zároveň se můžete rozhlédnou po celé „naší“ lokalitě a podívat se, jak jsme daný prostor během 10 let změnili v moderní městské bydlení se službami, parky, hřišti a řadou dalších prvků.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků