Atraktivní bydlení v sousedství zahrady Kinských

2018-10-08 10:24:00 | Komerční sdělení

Hledáte bezpečnou investici? Je vaším snem moderní bydlení s historickým centrem Prahy na dosah? Pak je pro Vás projekt Rezidence Palata správnou volbou.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sehnat vysněné bydlení na klidném místě a zároveň ve skvělé dopravní dostupnosti kulturního, společenského a sportovního vyžití je v Praze téměř nemožné. Díky unikátnímu rezidenčnímu projektu v Holečkově ulici na Smíchově se vám to ale může podařit.

Na Praze 5 je téměř před dokončením unikátní stavba připomínající šachovnici s názvem Rezidence Palata, která nabízí kromě menších bytových jednotek také luxusní apartmán s jižní terasou a dech beroucím výhledem na protější zelený svah Husových sadů.

Design budovy je dílem předního českého architekta Jana Šestáka ze studia pha a je postaven na místě bývalé neorenesanční stavby. Název odráží historii místa, kde kdysi stávala známá usedlost Dolní Palata. Architektura domu vychází ze specifického půdorysu stavební parcely, jejíhož tvaru bylo při návrhu a samotné stavbě maximálně využito. V nezastavěné části pozemku si pak budou rezidenti moci vychutnávat chvíle odpočinku v nádherně osázené zahradě.

Ojedinělé provedení

V osmipodlažním domě najdete pouhých 31 bytů a 1 ateliér, což z něj činí jedinečný projekt komorní povahy. K dispozici jsou zejména byty s menší dispozicí, ale na své si přijdou i zájemci o bydlení ve větších prostorách. Nechybí ani jednotky 3+kk nebo unikátní byt 4 - 5+kk pro milovníky střešních prostor. Tento byt je v tzv. shell & core provedení, což umožňuje budoucím majitelům vytvoření vlastního, zcela originálního prostoru.

Kompletně vybavené okolí

Že je rezidence umístěna na skvělém místě, dokazuje výborná dostupnost do centra. Tramvajová zastávka, odkud se dostanete za 5 minut na Anděl, je vzdálena pouhé 2 minuty pěšky od domu. Na Andělu najdete kromě metra také celou řadu obchodů, restaurací, kaváren, ale také zábavy, ať už zajdete do kina, na lezeckou stěnu nebo do fitness centra. V blízkosti domu je také mateřská škola, lékárna nebo poliklinika.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků