Developerský projekt BD Ronovská umožní bydlení v zeleni nedaleko Brna

2018-11-15 09:50:00 | Komerční sdělení

Poskytnout lidem z Brna a jeho blízkého okolí kvalitní bydlení v těsné blízkosti lesa, s dobrou dopravní dostupností do Brna, to je hlavní ambicí nového projektu společnosti REALFORUS a.s.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ceny bytů ve velkých městech v posledních letech bohužel strmě vzrostly. To se týká i bytů v Brně. Zájemci o bydlení v tomto krásném a atraktivním městě jsou tak nuceni se poohlížet po bydlení za městem, tedy v menších obcích spadajících do oblasti Brno-venkov.

Na tuto zvýšenou poptávku zareagovala společnost REALFORUS a.s., která se pustila do stavby bytového domu BD Ronovská, v lokalitě Adamov - Ptačina. Původně spíše industriální město je obklopeno krásnou přírodou Moravského Krasu a poskytuje výborné možnosti pro relaxaci procházkami v přírodě. Adamov je s Brnem propojen vlakovým spojením, což umožňuje rychlou dopravu do velkého města za prací či zábavou.

Developerská společnost REALFORUS a.s. pro svůj projektový záměr v Adamově zakoupila budovu na kopci u lesa, která již roky chátrala. Jejíž přestavbou a dostavbou vznikne celkem 20 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk. Ke každé bytové jednotce patří sklep a venkovní parkovací místo. Samozřejmostí jsou i velké balkony s pěknými výhledy do přírody. Více informací o jednotlivých bytech, jejich dispozicích a cenách naleznete na www.bdronovska.cz.

Prodej bytových jednotek byl zahájen v listopadu 2018 a hned po spuštění inzerce jsme se setkali s velkým zájmem klientů o byty v tomto projektu. Pokud Vás tento projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků