Klidné bydlení nedaleko centra Plzně? Sci-fi? Ne, Byty Jetelová!

2018-11-22 07:00:00 | Komerční sdělení

Většina lidí, kteří dnes shání bydlení ve městech často řeší kompromis mezi snadnou dostupností do centra a klidem. Variantou, která nabízí rovnováhu mezi těmito hodnotami je projekt Byty Jetelová na Slovanech v Plzni.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Benefity Byty Jetelová:

  • Prakticky a moderně řešené bydlení
  • Energeticky úsporné
  • Možnost zakoupení parkovacího stání k bytu
  • Klidná lokalita
  • Do centra Plzně – 3 zastávky tramvají, 10 minut cesty
  • Dostupné parkování v ulici
  • Kvalitní občanská vybavenost
  • V blízkosti Obchodní centrum Galerie Slovany
  • Nízká dopravní frekventovanost
  • Dětská hřiště přímo ve čtvrti

Blíže o Byty Jetelová

Jedná se o území umístěné na křižovatce ulic Jetelová a Polní. Území představuje klidnou lokalitu zastavěnou kombinací rodinných domů a několika menších bytových domů s příslušnou občanskou vybaveností. Blok se vyznačuje značným množstvím zeleně a nízkou dopravní frekventovaností.

Na stávajícím pozemku se nachází chátrající objekt bývalé jídelny o jednom podlaží. Jídelna v dnešní době pozbyla své funkce. Záměrem je tento pozemek zastavět novým objektem, tak abychom nenarušili obytnou část. Navrhujeme pozemek zastavět novým bytovým domem o čtyřech nadzemních podlažích a jednom podzemním podlaží. Výškově se přizpůsobujeme sousedícímu objektu přilehlého bytového domu, se kterým vytvoří nový bytový dům areál ve tvaru písmene U.

V prvním podlaží se nachází oddělené parkovací kapacity, do kterých je venkovní přístup z ulice Jetelová, pro objekt. Uvnitř prvního podlaží se následně nachází 3 byty s příslušenstvím. V podzemním podlaží se nachází parkovací kapacity. Ve zbylých nadzemních podlažích jsou umístěny byty různých kategorií s příslušenstvím.

Základní kompozice domu je do tvaru obdélníku. Provedení bytového domu ztvárňuje soulad mezi funkční a estetickou stránkou objektu. Bytový dům vyniká chytrým řešením lodžií orientovaných do vnitřku bloku ve druhém, třetím a čtvrtém nadzemním podlaží. V bytovém domě se nachází celkem 16 bytových jednotek a 2 nebytové prostory.

Fasáda objektu je řešena tak, aby nenarušovala klasický charakter bloku. Barevné provedení vnějších omítek bytového domu je laděno na odstínech bílé a šedé barvy.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků