Klidné bydlení ve vlastním domě nedaleko Prahy

2018-11-26 07:30:00 | Komerční sdělení

Hledáte příjemné a klidné bydlení s výborným spojením s metropolí? Máte rádi moderní architekturu? Bydlete ve městě s bohatou historií uprostřed přírody
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Připravili jsme pro vás projekt 38 rodinných domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem. Cílem developera je poskytnout budoucím obyvatelům všech věkových kategorií spokojené bydlení.

Celý projekt navazuje na již vybudovanou vilovou zástavbu a je tak začleněn do intravilánu města. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží pouhých 15 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody.

Na jižním okraji plánované výstavby se nachází velký lesní masiv s cestičkami a pěšinkami pro klidné procházky i odpočinek na městem instalovaných lavičkách. Milovníci koní jistě rádi využijí nedaleký statek s chovem koní. Developer nezapomněl ani na naše nejmenší obyvatele a plánuje pro ně na jižním okraji projektu vybudovat dětské hřiště.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Pod Humny, prakticky v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.

www.podhumny.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků