Jak poznat dobrého realitního makléře?

2018-12-17 08:00:00 | Komerční sdělení

Jak klient pozná, že si najímá opravdu skvělého realitního specialistu? Už na první pohled. Vskutku skvělý realitní makléř musí bít do očí. Nejen, že o své práci a svém regionu ví téměř vše, ale svým klientům nelže, a hlavně jim dokáže poradit a pomoci. A to není zdaleka vše.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Špičkového realitního makléře poznáte už na první pohled. Je čistě oblečen, má vyleštěné boty, (v případě, že máte povídání u Vás doma tak si přinese svoje přezůvky), nepřijde v teniskách a v kraťasech. Když s Vámi mluví, tak se Vám kouká do očí, má s sebou na ukázku firemní materiály, aby Vám představil společnost, se kterou spolupracuje. „Když si s ním povídáte, tak prokáže znalosti regionu, ve kterém se Vaše nemovitost nachází a vůbec reaguje na vaše dotazy vysoce profesionálně,“ konstatoval Libor Šilhán z realitní kanceláře home4people Když něco třeba neví, každý přeci nemůže vědět vše, tak to bez okolků přizná a v žádném případě nemlží.

Další taková pomůcka je, že se Vás vyptá na maximum informací o Vaší nemovitosti zejména na to, kdy byl postaven dům, v jakém stavu jsou elektrické rozvody, topení, plynové rozvody, vyžádá si od Vás všechny revize, včetně té na komín.

Nenutí Vás, abyste ihned podepsali Zprostředkovatelskou smlouvu, ale nechá Vám ji doma k prostudování a také ji s Vámi slovo od slova projde a eventuální dotazy zodpoví. Smlouvu též upraví podle Vašeho přání, pokud to jde a není to protizákonné.

Na závěr Vašeho povídání se vždy zeptá, proč prodáváte Vaši nemovitost a jestli si za získané peníze nechcete koupit jinou lepší a třeba větší. Když ano, nabídne Vám službu ohledně vyhledání nemovitost.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků