Stylová malba na zeď

2019-01-31 07:00:00 | Komerční sdělení

Zařizujete, nebo rekonstruujete byt a přemýšlíte, jak ho udělat originálním, jiným, zajímavým? Stylovým bytovým doplňkem mohou být malby na zdech.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Malba se může krásně vyjímat jak v obývacím, tak i v dětském pokoji, ale osvěží třeba i chodbu nebo schodiště. Tuto krásnou designovou záležitost si můžete pořídit levněji než například designové tapety. Malby též vhodně dokreslují atmosféru restaurací a výloh, nebo podtrhnou charakter firmy v jejích kancelářích, jednacích místnostech či jídelnách.

Na trhu existují i designové samolepky na zeď. Na první pohled se mohou zdát jako levnější řešení, ale to platí pouze v případě, že se spokojíte s menší plochou obrázku a konfekčním motivem. Pokud chcete mít na stěně jedinečnou kresbu, kterou nemá nikdo jiný a chcete ji mít na větší ploše, malba na zeď nebude dražší. A další nespornou odměnou vám bude trvanlivost kresby. Zatímco kresbu lze nanést na téměř jakýkoli povrch, samolepky vyžadují pro aplikaci velice hladký povrch, a i přesto se rády odlupují dřív, než byste čekali.

Malba na zeď může být nenápadným doplňkem v prostoru, ale i jeho dominantou. Jemně doladí a logicky spojí určité části interiéru nebo naopak vytvoří nosnou část designu interiéru. Téma maleb je široké. Od pohádkových bytostí, přes geometrické obrazce až po reálný obraz, například přírody. Každá malba je originál. Vybrané hotové projekty si můžete prohlédnout na webu www.mamakuk.cz.

Cena je individuální dle náročnosti, rozsahu, času a spotřebovaných barev. Máte-li představu o malbě a znáte velikost plochy, kterou má pokrýt, stačí kontaktovat: info@mamakuk.cz

Udělejte svůj domov výjimečným a nezapomenutelným pro jakoukoli návštěvu.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků