Chyťte šanci za pačesy

2019-02-14 08:00:00 | Komerční sdělení

Slabé kusy, jak známo odpadají, silné naopak přežívají. Do jaké skupiny patříte právě Vy? Jste mezi těmi slabými, kteří se jen tak tak uživí? Nebo jste spíše mezi těmi silnějšími, které ale trápí drahá inzerce, zařizování softwaru a dalších potřebných záležitostí týkající se realitní branže? Právě pro Vás je tento článek.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jak již určitě spousta z Vás slyšela, jedna z největších realitních sítí, Národní realitní holding, a.s. přišla s naprosto bezkonkurenčními podmínkami nejen pro makléře, ale i realitní kanceláře. Regionální ředitelé této sítě se denně setkávají s majiteli kanceláří i s jednotlivými makléři a nabízí jim něco, co přichází jednou za život. I tak jsou ale ředitelé bombardováni určitými otázkami nebo obavami potencionálních partnerů.

Partnerské koncepce jsou pro všechny na realitním trhu. Nezáleží na tom, jestli jste jednotlivec, malá kancelář nebo taková s desítkami makléřů. „Při navrhování nových koncepcí byly brány v úvahu všechny potřeby a nároky bez ohledu na počet makléřů nebo geografické umístění kanceláře,“ uvedl jeden z regionálních ředitelů Roman Bukovjan. Podmínky jsou šité opravdu každému na míru. Za minimální měsíční paušál budete mít 100% provizi, vlastní moderní a exportní software, inzerci na více než 70 předních serverech, připojení odkudkoliv, topování inzerátu každých 48 hodin na portálu Reality iDNES a Českých realitách a spoustu dalšího. Kromě dalších výhod, které nemají obdoby, budete mít přímou podporu Realitní komory ČR i jejího prezidenta Jiřího Lormana. Rovněž se budete vzdělávat v Realitní akademii, kterou sami provozujeme. V neposlední řadě leží v parlamentu návrh zákona o realitním zprostředkování. Všechny v tomto oboru čekají nesnadné zkoušky odborné způsobilosti, povinné pojištění makléřů na velmi vysoké částky, rovněž vysoké pojistné. Nemůže se ale opomenout i velmi tučná pokuta při jakémkoliv pochybení. Na ty, kteří se přidají k NRH, čeká další nezanedbatelný benefit – výhodné pojištění.

Nic neztratíte

Pokud si myslíte, že upsáním se k této společnosti něco ztratíte, škaredě se mýlíte. Zůstanete naprosto samostatní v řízení svého vlastního podnikání a budete se i sami ve všem rozhodovat. Nikdo Vám nebude ani kontrolovat zadávání zakázek, Vaše provize nebo určování výše odměn a provizí Vašim makléřům.

Zkrátka, naprosto sami si budete řídit svůj vlastní byznys. Rozdíl je jediný – Národní realitní holding Vám poskytne úplně vše, co moderní a vzdělaný makléř nebo kancelář v této době potřebuje.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků