Vzdělání makléřů je důležité

2019-04-04 05:20:00 | Komerční sdělení

Makléři, kteří nemají dostatek znalostí v realitním oboru, nedělají svému povolání dobrou vizitku. Používají různé nešvary, které vedou k hanobení dobré pověsti dalších makléřů.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Takoví makléři neumí s klienty správně komunikovat, jednat a už vůbec jim nedokáží poradit. O vzniklých komplikacích ani nemluvě. „Tomu všemu je možné zabránit soustavným vzděláváním,“ říká majitel plzeňské pobočky dumrealit.cz JUDr. Martin Raba. Špatné chování makléřů zažila už spousta lidí. Díky zklamání se poté obrací na soukromé prodejce a realitním kancelářím už nevěří.

Realitní trh, je velmi specifický a prestižní obor, neustále se měnící, a proto je nezbytné průběžně si aktualizovat a doplňovat své znalosti ve všech oblastech realitního trhu. Nováček se bez základních poznatků realitní problematiky neobejde. „Naše vzdělávání v Realitní akademii České republiky s tímto vším pomáhá,“ uvádí Martin Raba. Kromě certifikátu získá každý základní a rozšířené znalosti a dovednosti, zkušenosti z praxe, všeobecný přehled o trhu a hlavně motivaci. Práce realitního makléře představuje náročnou práci a poslání. Vyžaduje velmi vysokou kvalifikaci, potřebné právní znalosti a 100% důvěryhodné a profesionální jednání. Právě sdružení kvalitních členů realitního trhu a jejich podpora ve vzdělání a kvalifikaci je cílem Realitní komory České republiky, která má v současné době více než 8 tisíc registrovaných makléřů v rámci ČR z celkových přibližně 15 tisíc. To vše pod záštitou Národního Realitního Holdingu a.s..  

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků