Vize realitního trhu 2019

2019-04-15 07:00:00 | Komerční sdělení

Realitní konference "Vize realitního trhu 2019" je setkání špičkových řečníků a odborníků plné moderních trendů, novinek a aktualit z realitního trhu.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Profesionálové z realitních oborů přinesou zajímavé přednášky týkající se trhu s nemovitostmi nejen v České republice. V tématech se dotknou současné ekonomické situace, on-line marketingu a nahlédnou také do blízké budoucnosti samotné realitní činnosti. Mezi zúčastněnými budou zástupci realitních kanceláří, developerských společností, investoři a další firmy působící na realitním trhu.

Ukážeme Vám jiný úhel pohledu nejen na Vaši práci, ale také na Vás. Buďte u toho!

Restartujte svůj pracovní život a nasměrujte jej k úspěšné a šťastné životní cestě.

Jako jeden z řečníků vystoupí Marian Jelínek, který se více jak 25 let úspěšně zajímá o psychologii sportu a mentální koučink. Aktivně přednáší v ČR i v zahraničí a individuálně spolupracoval s českými vrcholovými sportovci jako je Jaromír Jágr, Karolína Plíšková, Martina Sáblíková a mnoho dalších.

Dále se můžete těšit na Tomáše Kučeru, autora projektu Chytrý makléř, Petra Pavlíčka, lektora a poradce v oblasti realitního vzdělávání a na další zajímavé hosty. Zajímavou přednášku přinesou také pánové Martin Tesárek a Jiří Farda, kteří nechají nahlédnout do nejnovějších trendů marketingové on-line strategie.

Součástí akce bude také soutěž Realiťák roku organizovanou realitním inzertním portálem Reality.iDnes.cz.

Akce proběhne ve čtvrtek 30.května v kongresovém sále Hotelu Flora v Olomouci.

Více informací a vstupenky najdete na webu www.vizerealit.cz.

Těšíme se na Vaši účast.

Evropský klub realitních kanceláří.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků