Holding je mu oporou

2019-04-25 05:10:00 | Komerční sdělení

Špatná zkušenost s realitní makléřkou přivedla před šesti lety Libora Grabce právě k práci realitního specialisty. Jeho cíl byl a je jasný – zvýšit úroveň makléřů, a především kultivovat trh.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

I když začínal u jedné z největších sítí v republice, rozhodl se po letech odejít a osamostatnit se. Po čase ale zjistil, že být jednotlivcem není zase až tak snadné. Aby měl záštitu, jistotu, oporu, a především výhody a marketingové nástroje rozhodl se Libor Grabec přejít pod křídla Národního realitního holdingu a využívat jeho 100 % konceptu.

Pracoval jste pro významnou realitní kancelář, proč jste tedy odešel?

Důvodů, proč jsem se rozhodl odejít bylo hned několik. Tím hlavním byla podpora sítě, ta zde byla bohužel minimální, ne-li žádná. Když k tomu přidáme poplatky a odvody z provizí, tak jsem si pak vlastně uvědomil, že vydělávám jenom na značku a nemám žádnou možnost dalšího rozvoje a posouvat v tomto oboru dál.

Dá se podle Vás tato práce dělat jen tak „napůl“, nebo to chce opravdu např. osmihodinovou pracovní dobu?

Pokud chce být člověk v něčem opravdu úspěšný, musí dělat konkrétní věc vždy na 100 %. Takže, určitě se tato práce nedá dělat jenom tak ‚‘napůl’'. Beru to samozřejmě podle sebe a troufnu si říct, že osmihodinová pracovní doba, je někdy opravdu hodně krátká, na to, abych všechno stihnul. Mnohdy má můj pracovní den i 10-12 hodin. Tato práce není jenom o dobré prezentaci nemovitosti a chození po prohlídkách, ale dneska už by měl makléř zvládat také skvěle marketing, používat moderní nástroje, jít s dobou a neustále se vzdělávat.

Nyní jste se po letech spojil s jinou, jednou z největších realitních sítí v ČR. Co tato síť má, a ta předchozí neměla?

Rozhodli jsme se zapojit do sítě celou naši realitní kanceláří. Velkou výhodu vidím hlavně v nástrojích, které můžeme v rámci celé sítě využívat. A co pro mě samotného hrálo největší roli? Rozhodně obrovská podpora, školení a setkávání s nejúspěšnějšími lidmi v tomto oboru, od kterých můžu čerpat nové informace a vzájemně se podělit o zkušenosti.

Ve volném čase si Libor Grabec věnuje fotbalu, trénuje i malé děti. Rád vaří a čte motivační knihy od úspěšných lidí. Nicméně je to opravdu makléř na svém místě, jelikož na práci, jak sám přiznal, myslí neustále.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků