Dolce Vita, Váš nový horský domov v srdci Krkonoš

2019-04-29 10:00:00 | Komerční sdělení

Apartmány v tradičním české středisku, v Harrachově. Projekt je zasazen přímo do přírody, nabízí výbornou dostupnost a řadu možností pro aktivní životní styl.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snad každý někdy projížděl okolo bytu či domu, které si dokázal představit jako místo, které by se mohlo stát jeho druhým domovem. Sjezdovky poblíž, terén, který doslova zve k projížďce na kolech, restaurace a obchody nedaleko. Od představy už je jen krok k otázce… kde pro sebe takové místo najít?

Odpověď je až překvapivě snadná. V komplexu Dolce Vita v samém srdci Krkonoš, v Harrachově. Apartmány o dispozicích 1+kk až 5+kk jsou umístěny v bytovém domě, který plně respektuje architektonické prvky této horské oblasti. Šikmé střechy a dřevo reprezentující tradici se zcela přirozeně a nenásilně snoubí s moderními technologiemi v jednotlivých apartmánech. Samozřejmostí je i energetická nenáročnost, která je jedním z aspektů, jak respektovat přírodu, do které je celý komplex zasazen.

Apartmány Dolce Vita do kategorie snů bezesporu řadí i skutečnost, že běžky si bez nadsázky můžete nasadit doslova přede dveřmi a vyrazit na výlety po kilometry dlouhých trasách. Sjezdovky jsou v bezprostřední blízkosti, stejně jako kvalitní restaurace a obchody. V létě naopak můžete vyrazit po cyklostezkách, na ryby nebo si vybírat z téměř neomezené nabídky turistických tras. Kdo by i tak měl pocit, že se nudí, tomu Harrachov nabízí návštěvu muzea, skokanských můstků nebo procházku po naučné stezce. Případně si může zajet do Polska nebo na magistrálu v Jizerských horách, destinace, které jsou v bezprostřední blízkosti Harrachova.

Zdá se vám, že víc už nabídnout nelze? Potom komplex Dolce Vita předčí i sny toho nejodvážnějšího ze snílků. Péče o nového obyvatele bytu nekončí podepsáním kupní smlouvy. Do vašeho života totiž spolu s apartmánem a samotným Harrachovem vstoupí také Dolcevita card a s ní nesčetné výhody.

Jistě si přejete, aby o váš druhý, horský, domov bylo co nejlépe postaráno. A bude… kompletní péče patří k tomu nejlákavějšímu, co Dolcevita card nabízí. Chcete, aby vaše sportovní vybavení bylo vždy v té nejlepší kondici? Potom se mu takového servisu dostane. Navíc bude Dolcevita card vždy nabitá zajímavými slevami nejen do místních vyhlášených restaurací, ale i slevami například na kuchyňské vybavení vašeho nového útočiště.

Každý si přeje trávit co nejvíce času v přírodě, sportem, zábavou, posezením v dobrých restauracích a s co nejmenším množstvím starostí. V harrachovském Dolce Vita, s Dolcevita Card v peněžence či kapse, vás právě takový ničím nerušený, doslova sladký život, čeká. Stačí se jenom rozhodnout. Vaší volbou se brzy bude moci stát také Dolce Vita v Liberci pod Ještědem. Další nádherné místo v českých horách s výhledem na ikonickou stavbu a především vynikající dostupností z hlavního města. Projekt se již intenzívně připravuje a brzy budou zveřejněny všechny detaily.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků