Dětské postýlky od NEXT REALITY už slouží v Nemocnici na Bulovce

2019-05-27 04:00:00 | Komerční sdělení

Každý si jistě představí tisíce míst, kde je dítě mnohem spokojenější, než v nemocnici. Přesto je ale zapotřebí se snažit těm dětem, které potkala pořádná smůla v podobě nemoci nebo zranění, čas v nemocnici zpříjemnit.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Základem je krásná, pohodlná postýlka. Společnost NEXT REALITY v loňském roce několik takových postýlek pro dětské oddělení Nemocnice na Bulovce zakoupila. Za krátký čas služby už stihly posloužit mnoha malým pacientům.

„Někdo by si mohl říci, že jsou to jen obyčejné postýlky, ale divili byste se, jak jejich kvalita dokáže významně ovlivnit to, jak děti pobyt v nemocnici pociťují,“ prozradil primář MUDr. Ivan Peychl Robertu Hanzlovi, generálnímu řediteli NEXT REALITY, který dorazil do nemocnice na návštěvu.

Čím vlastně tato lůžka vynikají? Nejde jen o vzhled, ale i o funkci. Oproti starým postýlkám jsou výškově nastavitelné a pohodlně a nehlučně otevíratelné. „Díky takovým darům, jako je ten od vaší firmy, se nám daří dál a dál postupně obnovovat vybavení naší nemocnice,“ vyjádřil firmě NEXT REALITY svůj velký dík pan primář Peychl.

Pomoc ale zdaleka nekončí. „I v letošním roce budeme moci přispívat a vylepšit tady všem dětem prostředí,“ přislíbil Robert Hanzl. A od slov nebylo daleko k činům: na konferenci NEXT REALITY bylo pro dětské oddělení Nemocnice na Bulovce vybráno dalších 60 tisíc korun na nákup potřebného zařízení. 31 tisíc korun dali dohromady realitní makléři a částkou 29 tisíc korun pak přispělo vedení firmy.

Děkujeme všem, kteří se k pomoci pro nemocnici připojili.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků