Pod křídly velké společnosti

2019-05-30 06:00:00 | Komerční sdělení

Co pro spoustu realitních kanceláří znamená být pod křídly velké společnosti? Jak moc je to v dnešní době důležité mít na ralitním trhu oporu? Proč vlastně menší kanceláře začínají využívat záštitu silné značky?
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Malá kancelář s velkým duchem v centru Nového Strašecí v okrese Rakovník byla vždy úspěšná. Jenže jak doba postupuje, vyvíjí se nejen realitní trh, tak i majitelé této kanceláře Miroslav Loskot a Eva Vondrová přemýšleli, co vůbec dál. Jestli sami silnou konkurenci, drahou inzerci a další zákoutí realitního trhu ustojí.

Jejich spolupráce s dumrealit.cz začala před několika týdny, už teď to vidí jako velký přínos pro jejich kancelář Novostrašeckých Realit. „Během posledního měsíce zaznamenáváme jakož to dumrealit Novostrašecké Reality ohromný nárůst prohlídek a zájmu o námi nabízené nemovitosti. Ale také nově nabrané nemovitosti a to především na exluzivní smlouvy,“ řekla spolumajitelka Eva Vondrová. Maji možnost být mnohem větší a silnější kanceláří, která svým spojením s DR může poskytnout stabilitu a perspektivu pro nově nabrané makléře. „Díky možnostem velké společnosti dumrealit, již v současné době jsme více vidět. Jak už v poskytování inzerce na 70 serverech, ale i v mnoha dalších výhodách,“ uvedl majitel Miroslav Loskot. Velmi cenným přínosem je pro ně i možnost setkávání se s jinými makléři a samotným vedením DR, které nejsou jen přínosem ve smyslu nových informací a posunutí profesně, ale i příležitost poznat nové zajímavé lidi. Navíc mají záštitu Národního realitního holdingu a Realitní komory České repuliky

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků