Pro každého, kdo potřebuje poradit s realitami

2019-06-03 05:40:00 | Komerční sdělení

Když před čtyřmi roky vznikala společnost Kaktus, měla za úkol jediné – vrátit makléřské profesi zpět respekt a hodnotu, vlastnosti, jež jí právem náleží.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Od roku 2015 najdeme v Ostravě - Porubě skupinu lidí, co vědí, jak to na realitním trhu chodí, a chtějí to změnit. „Abychom mohli lidem opravdu pomoct s realitami, musí každý nově příchozí splňovat hlavní podmínku – být férový a říkat věci pravdivě a na rovinu,“ říká Kamil Kůs, majitel společnosti Kaktus reality. A šlo to docela rychle. Kamila v kanceláři velmi brzy doplnily Bára a Jana a dnes má v týmu více než deset kolegyň a kolegů, kteří svoji práci dělají srdcem.

„Každý přitom umí něco jiného, abychom úspěšně prodávali a dokázali uspokojit potřeby prodávajícího i kupujícího, věnujeme nemovitostem náležitou pozornost.“ Díky tomu dnes v Kaktusu poskytujeme například videoprohlídky, videa natáčíme pomocí dronu vlastní kamerou v ultravysokém rozlišení. Máme svůj marketing a reklamu a tvoříme vlastní projekty. Členy našeho týmu mimo jiné jsou profesionální fotograf i architekt, který umí navrhnout architektonickou studii pro případnou rekonstrukci. V neposlední řadě bych rád vyzvedl kvalitní zázemí a spolupráce s osvědčenými advokáty. Umíme sjednat i hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, zajistit stěhování, úklidové práce, malování i částečnou nebo kompletní rekonstrukci,“ specifikuje program společnosti Kamil Kůs.

Svět je pestrý. V Kaktusu se nedrží jen mantinelů realitního trhu, ale dělají ho veselejší. Darují krev, podporují Charitu Hlučín a jsou Dobrým andělem. Sponzorují Ostravské derby, univerzitní hokej a finančně přispívají dalším lokálním sportovcům a projektům. „Jsme tým a táhneme za jeden provaz. A snad nebude znít moc velkohubě, když řekneme, že nám to jde skvěle,“ je přesvědčen majitel. Kaktus působí po celém Moravskoslezském kraji i za jeho hranicemi. Chystá projekty v Praze a ke čtvrtým narozeninám otevírá druhou pobočku – kromě Ostravy ho zájemci nově najdou i ve Frýdku-Místku, kousek od náměstí Svobody. A co si tým kaktusu přeje do dalšího roku? „Především si chceme stále udržet dobré jméno a pověst férové realitní kanceláře. Být zde pro všechny, kteří potřebují píchnout s čímkoliv, co se týká nemovitostí. Od toho jsme právě kaktus,“ uzavírá Kamil Kůs. 

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků