Vilová čtvrť Zátiší Lysolaje – prestižní adresa na Praze 6

2019-06-17 05:40:00 | Komerční sdělení

Zátiší Lysolaje jsou novou vilovou čtvrtí Prahy 6, na dosah přírodě i velkoměstu. Architektura projektu, který vzniká těsnou spoluprací městské části a investiční společnosti Landia Management s.r.o., je moderní a nadčasová. Zátiší Lysolaje nabízí bydlení v několika typech nemovitostí: od velkorysých vil, přes atriové nebo řadové domy až po stavební parcely. Spojuje je důraz na soukromí, zeleň a prostorový komfort. Společenské vyžití nabídne nové centrum obce s kavárnou a restaurací, obchody nebo parkem a piazzettou.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chcete se z okna jídelny nebo terasy kochat pohledem na Hradčany a Petřín, a přitom mít bydliště na Praze 6? Zátiší Lysolaje mezi tyto adresy patří. Exkluzivní lokalitě odpovídají všechny další atributy nové vilové čtvrti. Včetně dostupnosti, kdy metro Dejvická, Pražský okruh, Letiště Václava Havla nebo Mezinárodní škola v Nebušicích jsou dostupné během několika minut.

Vybrat si můžete z několika typů nemovitostí. Před dvě desítky vily s dispozicí 5-6+kk jsou synonymem luxusního bydlení. Šestnáct atriových bytů a domů, které se od jara do podzimu rozšiřují o venkovní pobytovou zahradu, sází na soukromí a komfortní řešení interiérů. Vyjádřením individuality a intimity v rámci rodinného života je pak dvanáct řadových domů. Benefitem jedenácti stavebních parcel je platné územní rozhodnutí na rodinné sídlo s podlahovou plochou přes 450 m2!

U každého rodinného domu se renomovaný architektonický ateliér knesl+kynčl soustředil především na soukromí a flexibilitu prostoru. To první můžeme doložit například zastřešeným otevřeným prostorem v rámci zahrady, tzv. sala terrena. To druhé přípravou pro bazén na zahradě nebo v polosuterénu pod garáží.

Vily jsou ideální pro rodiny s dětmi a to nejen svou polohou, ale i dispozicí v jedné úrovni. V případě potřeby je možné při minimálních zásazích dům přizpůsobit také pro vícegenerační bydlení.

Atriové byty a domy a řadovky v Zátiší Lysolaje reprezentují úsporný a udržitelný životní styl. Rodina může prostor snadno přizpůsobit proměně situací a potřeb, vždy příjemné je využití zcela privátního atria nebo parkování v garážích přímo pod bytem. Domy spojuje dostatek soukromí v rámci vlastního venkovního prostoru a možnost setkání se sousedy na blízkém náměstí. Tamní výhled na pražské dominanty snad nikdy neomrzí.

Unikátní jsou zahrady, terasy (kombinace privátních a výhledových umístění), velké garáže, sklady, pracovny a úložní prostory. Akcentovali jsme význam volného času i praktickou stránku provozu domů. A to vše při jednotkové ceně (přepočtena na čtvereční metr), která je dokonce nižší i než u starších bytů na Praze 6…

Zátiší vyhovuje stoupajícím nárokům současného životního stylu. Přesto nabízí kvalitu a hodnoty, které budou trvalé velmi dlouho, možná navždy. Patří k nim špičkové materiály s vlivem na úsporný provoz, bezpečnost a soukromí, v prostoru vyjádřený respekt k nejstarší i nejmladší generaci. Ale třeba i vlastní akumulační a retenční nádrž pracující celoročně se srážkovou vodou. Vysoký standard provedení dokládají značky zařízení a vybavení jako úrovni Villeroy & Boch, Elite Bath, Hüppe nebo Hansgrohe.

Realizace centrální veřejné části i rezidenčních zón bude probíhat souběžně. Dokončení je plánované na rok 2021. Reference a další projekty společnosti Landia Management s.r.o. jsou k dispozici na jejích stránkách.

Více www.zatisilysolaje.cz.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků