Kancelář bez hranic koupí a spravuje nemovitosti, ať jste kdekoliv

2019-06-24 06:30:00 | Komerční sdělení

Z myšlenky několika kamarádů Davida Pavlíka (prvního Čecha ve SpaceX), koupit si v rodné zemi nemovitost, zatímco ale žijí a pracují zrovna v zahraničí, se vyvinula firma spravující dnes cca 130 nemovitostí pro klienty z celého světa, ale i ČR. Rozdíl oproti obdobným společnostem je zřejmý: „Nekoupíme a nebudeme spravovat něco tak, abychom si sami zadělali na problémy. Vše děláme tak, jako bychom sami byli investoři a majitelé nemovitosti. S klienty máme nadstandardní vztahy a jsme k dispozici téměř 24/7. “, říká druhý partner firmy, právník Miroslav Čoček.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Najít v dnešní džungli realitního světa vhodnou nemovitost je to nejtěžší. Následně se o ni po mnoho let dobře starat ale také není lehké. „Mnozí klienti byli velmi překvapeni, jak si oddychli, když trable spojené se správou nemovitosti zmizely, a oni jen mohli online vše sledovat z pohodlí domova. A těšit se ze zisku, který často převyšoval jejich očekávání.“

Kancelář bez hranic funguje více než pět let. Pro klienta, který by rád investoval, vybere vhodnou nemovitost a zařídí celý proces koupě, ale i úvěr v bance, pokud je to požadováno. Většina klientů nemovitost hodlá užívat až za delší dobu anebo ji považuje plně za investiční záměr. Kancelář bez hranic se tak kompletně postará o správu. Tato zahrnuje veškerou komunikace s dodavateli energií, bytových družstev a dalších, vyřizování a placení faktur týkajících se nemovitosti, kontrola fyzického stavu bytu a v případě potřeby zajištění a organizace rekonstrukce, stejně tak jako oprav, které se vyskytnou v průběhu času. Nemalou částí práce je vyhledání vhodného nájemníka, zahrnující lustrace, následné uzavření nájemní smlouvy a veškeré komunikace. Pravidelné inspekce bytu, zajišťování revizí.

„Mnoho nových klientů je také z řad těch, kteří již nemovitost vlastní, ale z časových, praktických či jakýchkoliv jiných důvodů se o ni nemohou starat a proto přenechají správu na Kanceláři bez hranic.“ Správa pak zahrnuje vše výše uvedené a stává se pomalu samozřejmostí pro mnoho majitelů nemovitostí. „Účtujeme si 10% z výše nájmu po odečtu energií a nemovitost pronajmeme za tržní hodnotu, velmi často vyšší částku než byla doposud, čímž si na sebe vyděláme a majiteli zatím odpadnou veškeré starosti.“ A to je jistě výhodné…..

Kancelář bez hranic

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků