Úcta k lidem je důvodem její profese

2019-08-01 05:30:00 | Komerční sdělení

Už od střední školy se pohybovala mezi lidmi z oblasti stavebnictví. Právě tento směr Miladu Kůrkovou zaujal natolik, že se nejdřív začala nemovitostem věnovat soukromě. Do realit vstoupila v roce 2005 a rozhodla se využít svých znalostí formou živnosti.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A právě proto nesmí nikdo tak důležitý krok, jakým je prodej domu či bytu podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. „Předchozí i mé současné aktivity byly a jsou spojené především s profesionálním přístupem ke klientům a úctou,“ popisuje Milada Kůrková z velké realitní společnosti Důmrealit.cz.

Práce v realitách ji skutečně baví a snaží se jí odvádět na špičkové úrovni. Pracuje na sociálních sítích, snaží se vytvořit správnou tržní cenu, strategii, vypracovává nabídkové ceny. „Kromě toho vytvářím 3D plánky nemovitostí, upravuji interiéry, zajišťuji PENB a mnoho dalšího,“ řekla Kůrková. Tato realitní specialistka rovněž prověřuje kupující, nemovitosti prezentuje na více než 75 inzertních portálech, zpracovává hypoteční a jiné úvěrové nabídky u finančního specialisty a opravdu celou řadu dalších velmi důležitých věcí, bez kterých se prodej neobejde. Sice není jediná, která takto dokonale pracuje. Je ale všeobecně známo, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

Je vůbec něco, co tuto paní dovede pořádně naštvat? Ano je. Je jím makléř, který dělá ostudu v realitní branži. To by doslova vyletěla z kůže.

Vstupu do Národního realitního holdingu vůbec nelituje. Holding jí totiž nabídl něco, co jinde nenajde. „Jsem ráda, že jsem nabídku přijala. Mohu tak získávat nové zkušenosti od profesionálů, díky značce a její síle jsem vidět,“ vysvětluje Kůrková. Kromě toho je aktuálně informována o novinkách týkajících se realitního zákona. Ten vnímá jako velmi dobrý tah. „Je to skvělá věc, pro vyčištění od nečestných makléřů a ochranu zákazníka,“ uvedla Kůrková.  

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků