Sázavafest a Bernardfest pod křídly zkušených

2019-08-08 05:50:00 | Komerční sdělení

Už několik úspěšných festivalů má za sebou Václav Duben z jedné z největších realitních sítí v České republice Reality 11. Úspěchy a obrovskou účast tak řadu let zaznamenávají na festivalu Bernard a Sázava Fest. K pořádání festivalů se dostal poprvé před sedmnácti lety.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dříve jen pivní slavnosti, nyní Bernardfest. Festival s pětadvacetiletou historií už pátým rokem podporuje kancelář Václava Dubna Reality 11 Humpolec. „Přispíváme na chod festivalu. Od pořadatele, pivovaru Bernard pak dostáváme volné vstupy pro zaměstnance a naše klienty,“ uvedl Duben. Spolupráce tak funguje bravurně. I když tuto akci podporuje celá řada místních a regionálních firem, Reality 11 Humpolec je jedinou realitní kanceláří účastnící se festivalu.

Na samotné akci je tato kancelář hodně vidět. Jde ale spíše o reklamní propagaci značky. „Obchodní příležitosti z této akce přímo nemáme, ale jsme vidět. A to je hodně důležité,“ popsal Duben z Reality 11 Humpolec.

Sázavafest

Vedle Bernard festu je tu další, obrovský, a nejen lidmi z celé republiky hodně navštěvovaný festival. Už jen jméno každému napoví – Sázavafest. Velmi dobrý kamarád Václava Dubna z Reality 11 tento festival vlastní. Před třemi lety se domluvili na úzké spolupráci, která ale funguje dodnes. „Tato činnost mě velmi baví a s prací realitního makléře a vedením kanceláře se to dá skvěle skloubit,“ uvedl Duben. Jak také dodává, obchod je všude kolem nás a na festivalech objevuje i nové obchodní možnosti. Už teď je jasné, že spolupráce funguje na jedničku a hodlají v ní pokračovat. Jen co festival skončil, chystají už příští, dvacátý ročník. Prozradili jen, že to bude opravdu velkolepé.

Ten, kdo má jakoukoliv zkušenost s pořádáním různých akcí, si dovede představit, jak náročné přípravy festivalů, které navštěvují tisíce lidí, jsou. „Když ale kolem sebe máte lidi, kteří svou práci dělají dobře, a hlavně je ta práce baví, je vše snazší,“ řekl Duben. Tento muž má ale i svou rodinu a moc času mu díky jeho vytíženosti na ni nezbývá. Je více v terénu než doma. I přesto se ale každou volnou chvilku snaží svým blízkým vynahradit. „Společný čas trávíme na dovolených. V zimě na horách, v létě u moře. Občas ale i na chalupě,“ zmínil Václav Duben. 

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků