Barrandez-Vous opět boduje mezi nejlepšími projekty v ČR

24.11.2022 08:16 | Komerční sdělení

Nedávno dokončený rezidenční komplex Barrandez-Vous se stal vyhledávaným pražským projektem díky spojení unikátního konceptu zeleně a moderní architektury. Nyní jeho kvalita neunikla ani pozornosti odborné poroty a developerská skupina Top Estates získává další ocenění v soutěži Best of Realty.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V letošním 24. ročníku s originálním pražským projektem Barrandez-Vous dokonce hned dvě. Bronzovou medaili od odborné poroty v kategorii Rezidenční stavby většího rozsahu a na stejnou příčku jej vyneslo také hlasování čtenářů. Pro developera je to celkově již desáté ocenění realizovaných projektů.

Celý koncept projektu Barrandez-Vous je založený na vysokém standardu bytových jednotek a výrazném propojení s přírodou s možností přátelských setkávání, od rozlehlého parku, velkorysých teras až po zahrady s dostatkem prostoru pro relaxaci v soukromí. Dva bytové domy v originálním tvaru vyrostly v oblíbené lokalitě Barrandova, s výhledy na panorama města i do okolní přírody, v pěší vzdálenosti k přírodní rezervaci Prokopské údolí a rychlým spojením do centra Prahy. Projekt byl dokončen v létě letošního roku a noví majitelé se začínají postupně stěhovat do svých bytů, jejichž vysoký uživatelský komfort v interiérech zajišťují především kvalitní materiály od hliníkových velkoformátových oken až po dřevěné podlahy. Aktuálně je prodáno kolem 90% bytových jednotek.

Barrandez-Vous opět boduje mezi nejlepšími projekty v ČR

Autory architektonického návrhu jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a Ferdinand Leffler z Atelieru Flera, na projektu spolupracovali také Machar Teichman architects a Atelier Habina. Na slavnostním galavečeru ve Foru Karlín, kde proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže Best of Realty 2022, převzali cenu za 3. místo v kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu, zakladatelé developerské společnosti Top Estates, Petr Teplý a Dušan Dvořák.

Jsme šťastní, že jsme opět uspěli na těchto českých realitních Oskarech a vážíme si i všech předchozích ocenění, spolupráce s architekty a celého našeho týmu. Dodnes si v myšlenkách nesu příběh ze začátků tohoto projektu, jak jsme pozemky kupovali od tří dam, které vzpomínaly, jak tady trávily dětství a na budoucnosti tohoto místa jim velmi záleželo. Mezitím se odehrála spousta událostí i změn a dnes se celý příběh Barrandez-Vous skvěle uzavírá realizací originální stavby i tímto prestižním oceněním,“ říká Dušan Dvořák, zakladatel Top Estates.

Barrandez-Vous opět boduje mezi nejlepšími projekty v ČR

Projekt Barrandez-Vous se stal od začátku naší srdcovou záležitostí pro svoji hravost a originalitu. Máme proto radost, že nejen historický odkaz místa jsme mohli přenést z myšlenek do realizace a zanechat zde i pro další generace moderní rezidenční architekturu s velkým novým parkem a množstvím zeleně, ale především kvalitní bydlení, které svým uživatelům přinese do života vysoký komfort. My sami v našich projektech nebydlíme jen virtuálně v průběhu celého procesu, ale často v nich byty vlastníme a žijeme tak s projekty rádi dál,“ doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků