Cesta k lidem přes slova i písně

29.08.2019 06:00 | Komerční sdělení

Živí se prodeji nemovitostí, a přitom ale mají chuť podporovat různé projekty. Letos už podruhé pořádali Bluegrassový festival tfest, jehož kompletní koncepci dávali dohromady celý rok.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Především pro mladší generaci je Bluegrassovo-folkovo-poprockový festival v Liberci, který má za sebou už druhý ročník. Hlavním sponzorem se i tentokrát stal Zbyněk Lopušan z liberecké realitní kanceláře Dumrealit.cz.

Největším tahákem byl letos zpěvák a člen chlapecké skupiny New Element Vojta Drahokoupil. Účinkoval i v muzikálu Romeo a Julie a mimo jiné se účastnil i jedné z hudebních televizních show. Pořadatelé věděli, proč právě Vojta. Především dav mladých slečen po něm doslova šílel. Tento mladý zpěvák je synem právě jednoho ze zakladatelů festivalu a zároveň realitního specialisty Tomáše Drahokoupila. „Věříme tomu, že tato akce se stane víc a víc populárnější a oslovíme tím i více klientů,“ zmínil Drahokoupil. Jak sám říká, základ pro cestu k lidem je právě zviditelnění firmy prostřednictvím článků, slov i písní. „V lidech je v současnosti spousta negativních myšlenek a my se snažíme jim zahnat chmury a dostat je těmito akcemi do pozitivní nálady,“ doplnil Drahokoupil.

Jen co letošní festival skončil, už začínají přípravy dalšího. Příští ročník se koná 23. května 2020 v autokempu Pavlovice v Liberci. Pořadatelé ale zatím tají, kdo se stane hvězdou a hlavní osobností na pódiu. Nechte se překvapit.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků