Dva Domy, dvě tváře – živá atmosféra Karlína za dveřmi i klidná zeleň za okny

22.03.2021 13:45 | Komerční sdělení

Rezidence Dva Domy vznikající nedaleko oblíbeného Karlínského náměstí nabízí moderní bydlení v tlukoucím srdci Prahy. Projekt uznávané developerské společnosti Karlín Group spojuje originální byty postavené ve vysokém standardu, výjimečnou lokalitu Karlína s kreativní atmosférou a poklidné přírodní prostředí pro příjemnou relaxaci.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kulturní život v kosmopolitním duchu

Novostavbu Dva Domy navrhlo respektované slovinské studio Bevk Perović Arhitekti. Její koncept přirozeně propojuje komerční prostory v přízemí domů s hlavní rezidenční částí ve vyšších patrech. V současnosti jsou dostupné bytové jednotky v dispozicích od kompaktních 2+kk ideálních pro mladé páry, přes prostorné 3+kk vhodné pro rodiny, po luxusní 5+kk rozprostírající se ve dvou podlažích. Výběr v rámci jednotlivých kategorií je opravdu široký, například byty s označením 3+kk nabízí podlahovou plochu od 65 m2 až po 155 m2; jednu či dvě koupelny; balkon, lodžii nebo terasu.

Nové byty v Praze – Karlíně uchvátí všechny, kteří hledají designové bydlení v centru veškerého dění. Proslulé kavárny, kvalitní restaurace, vizionářská bistra, obchody s lokálními produkty, ateliéry perspektivních umělců, showroomy světových značek, struhující koncerty, zajímavá divadelní představení – to vše vytváří nezaměnitelnou atmosféru této dynamické čtvrti.

Aktivní sportovní vyžití v přírodě

Rezidenční projekt Dva Domy tvoří, jak už název napovídá, dvojice staveb. První z nich zaplní stávající proluku v ulici Křižíkova, jež představuje tepnu společenského života Karlína pulzující hned za dveřmi. Druhá je orientovaná do vnitřního atria plného bujné vegetace, které se rozprostírá mezi oběma propojenými budovami. Rezidenti se tak z velkoformátových oken budou moci kochat výhledy do zeleně a na vrch Vítkov. V přímém sousedství luxusních bytů na Praze 8 vznikne rovněž menší park.

Karlín je prémiovou lokalitou obklopenou zelení. Nadosah leží upravené městské parky i přírodní plochy stvořené pro nejrůznější sportovní aktivity. Budoucí obyvatelé areálu Dva Domy si budou moci denně užívat krásné pěší procházky po nábřeží a ranní jogging nahoru na Vítkov, prohánět se kole či inline bruslích na cyklostezce vedoucí podél Vltavy nebo trénovat odpaly v nedalekém Golf Clubu Marina Praha. Bydlení v Karlíně zkrátka naplňuje všechny aspekty zdravého a kreativního životního stylu.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků