Exkluzivní prodej bytů v Rybova Rezidence získala pobočka NEXT Reality

27.04.2020 05:00 | Komerční sdělení

Jste z Hradce Králové a hledáte nový domov, anebo máte chuť úspěšně investovat do koupě nadstandardního bytu? Tak se podívejte na webové stránky tohoto unikátního projektu a nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost!
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Majitelé NEXT REALITY Hradec Králové Petr a Zdeněk Mrňákovi se developerskými projekty dlouhodobě zabývají. A právě díky jejich zkušenostem, profesionálnímu přístupu a znalosti východočeské metropole nyní získali do výhradní spolupráce i luxusní bytový projekt Rezidence Rybova. Ten je situován do velmi žádané lokality v okolí ulice Rybové, kde se podařilo citlivě navázat na stávající výstavbu.

Tento bytový komplex, který je obklopen zelení, dává záruku ticha a klidu při zachování výborné dostupnosti do centra. Projekt nabídne 36 bytových jednotek ve vysokém standardu a čtyři exkluzívní open-living jednotky v horních patrech s bohatě dimenzovanými terasami s dech beroucími výhledy. „Jde opět o mimořádnou věc. Autoři projektu do budovy vtělili neokázalý luxus chytrých bytových dispozic a jedinečných architektonických prvků. Je to jak skvělé místo pro domov, tak pro investici,“ říká Petr Mrňák, který již podepsal smlouvy s patnácti klienty a s dalšími zájemci jedná. Celá společnost NEXT REALITY Petrovi i Zdeňkovi gratuluje a drží palce do dalších obchodů!

Více na: www.bydlenirybova.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků