Hledáme talenty, kteří zapadnou do týmu

15.08.2022 22:28 | Komerční sdělení

Pro někoho práce, pro jiného poslání, pro nás zábava a zdroj obživy současně. Povedlo se nám vybudovat úspěšný tým, kde se lidé těší do práce a zároveň mají dobrý pocit z toho, že pomáhají svým klientům. Nyní bychom ho rádi rozšířili. Troufneš si na nás?
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Být svým vlastním pánem, věnovat se zajímavé práci a potkávat nové lidi. Zároveň ale zajistit takové výdělky, abych si mohl příjemně užívat život a postaral se o rodinu. Mít dostatek času, abych se mohl věnovat tomu, co mě baví. Že to zní jako protiklady? Ne, právě tohle je sen mnoha lidí, kteří sedí od rána do večera v kanceláři a přemýšlí o tom, že by změnili svůj život. Někteří na to nemají povahu, jiní se obávají dopadů na rodinou situaci. Jen málokdo dokáže chopit se šance a svůj život naprosto změnit.

Hledáme talenty, kteří zapadnou do týmu

Už čtrnáct let buduji tým úspěšných makléřů pod značkou RE/MAX Delta. Za ty roky jsem potkal stovky a tisíce lidí, kteří nebyli ve své práci spokojení. Z těch všech jsem si vybral jen pár desítek a s těmi buduji náš tým dál,“ popisuje Tomáš Frýdek, majitel RE/MAX Delta. Někteří nebyli podle slov Tomáše Frýdka na změnu mentálně připraveni, jiní se báli odejít z jistoty zaměstnání, u dalších měl prostě pocit, že na práci makléře nestačí. „K sobě do týmu beru takové lidi, na které se mohu spolehnout. Musím vidět, že daný člověk má opravdu zájem a chuť se učit. Současně musí zapadnout do stávajícího týmu a to také nedokáže každý,“ dodává Tomáš Frýdek.

Hledáme talenty, kteří zapadnou do týmu

Práce v realitách patří mezi čím dál lákavější. Lidé budou potřebovat bydlení za jakýchkoliv okolností, proto je realitní branže jedním z nejperspektivnějších oborů podnikání v ČR. To se ostatně ukázalo i v průběhu pandemie Covid-19, kdy spousta firem zavírala, lidé zůstávali zavření ve svých bytech a báli se o budoucnost. Naproti tomu makléři v té době zažívali neuvěřitelný zájem o své služby. Z hlediska realitního podnikání to byla velice zajímavá doba.

Nyní se otevírá šance pro další šikovné kolegy. RE/MAX Delta rozšiřuje svůj tým. Zajímalo by vás, jak taková spolupráce probíhá a co obnáší? Podívejte se na náš web nebo se zastavte přímo u nás v jedné z našich kanceláří. Rád si s vámi dám kávu a vše probereme osobně.

Autor článku: Ing. Tomáš Frýdek, RE/MAX Delta

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků