Hudbu, texty a nemovitosti má v krvi

05.09.2019 06:10 | Komerční sdělení

Už jednadvacet let se Roman Bukovjan pohybuje v realitní branži. Jenže tento muž není jen obchodník, ale i textař a muzikant.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodák z nejzápadnějšího cípu České republiky, z Aše, si opravdu velmi cení spolupráce s těmi nejlepšími odborníky, kteří v realitním oboru jsou. Roman Bukovjan z jedné z největších ryze českých realitních sítí Reality 11, působí v této společnosti jako ředitel. Cesta na takový post ale nebyla snadná. Takovou pozici nemůže zastávat zkrátka nikdo nezkušený a nepolíbený realitní branží. Možná proto si vedení vybralo právě jeho. „Jsem obklopen fajn lidmi, kteří mě neustále posouvají dál a inspirují mě. Myslet si, že po těch strašných letech v oboru vím vše, je s prominutím pěkná blbost,“ řekl Bukovjan. Od lidí z Národního realitního holdingu se i po více než dvaceti letech hodně naučil. Cení si toho a je rád, že s nimi může pracovat.

Jenže Roman Bukovjan není jen ředitel a specialista v oboru realit. Je to i textař a muzikant tělem i duší. Hudbě se věnuje od dětství. Hraje na kytaru a se svými letitými přáteli mají kapelu, jejíž historie činí neuvěřitelných 32 let. „Hudbu a texty skládám nejen pro naši kapelu, ale také pro různé interprety napříč žánry, bylo mi ctí napsat dva texty třeba na poslední album Evy Pilarové,“ uvedl Bukovjan.

Říká se, že každý správný chlap má zasadit strom, zplodit syna a postavit dům. „Tak to mám splněno,“ řekl s úsměvem. Má už dva dospělé syny a nyní s manželkou Lucií Bukovjanovou tříletou dceru Elišku. „Manželka je mi oporou nejen v osobním životě, ale je důležitým parťákem v mé realitní branži. Bez dobrého zázemí bych těžko vše mohl zvládnout“ doplnil.  

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků