Kanceláře a sklady v mnoha lokalitách přímo od majitele

22.09.2020 00:54 | Komerční sdělení

Central Group je nejen největším rezidenčním stavitelem a investorem bytové výstavby v Česku, ale poskytuje také velmi výhodné pronájmy velkých komerčních areálů, ve kterých v budoucnu plánuje vybudovat nové čtvrti. V mnoha lokalitách po celé Praze nabízí kanceláře, sklady, výrobní a servisní prostory, ale i plochy vhodné pro prodejny-showroomy nebo parkovací stání. Díky pronájmu přímo od majitele získává nájemce ty nejlepší podmínky, neplatí žádnou provizi a uzavření nájemní smlouvy je díky tomu velmi rychlé.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prostory v komerčních areálech vhodné pro pronájem kanceláří či skladů poskytuje Central Group zájemcům celkem v devíti různých areálech rozmístěných po celé Praze. Řada těchto objektů je využitelná i pro otevření prodejen-showroomů nebo k dalším komerčním účelům. Pro pronájem parkovacích stání pak slouží velký parkovací dům na pražském Kamýku. V Praze 3 je největší výběr kanceláří v unikátním velkém komplexu TELECOM office centre. Pronajmout je zde možné jednotlivé kanceláře s plochou od 24 m2 až po celá patra s rozlohou 1.100 m2, nyní navíc za zaváděcí ceny. Další kanceláře jsou k dispozici v budově Office Olšanská, která se nachází přes ulici. Obě tyto lokality vynikají skvělou dopravní dostupností, nacházejí se totiž přímo u zastávek tramvají a jen 5 minut chůze od stanice metra Želivského. Pohodlné parkování pak zajišťuje parkovací dům, který nabízí přes 500 parkovacích stání.

Prostory jsou variabilní, areály těží ze skvělé dopravní dostupnosti

V Praze 4 jsou kanceláře k dispozici v komplexu Business Centrum Zálesí v Krči a v areálu Sigma Modřany. Ten mimo kanceláře nabízí i rozsáhlé skladové kapacity, pronajmout je zde možné sklady o velikosti více než 6.000 m2. Kombinaci skladů a kanceláří nabízí také areál Nový Zličín v Praze 5. Strategické umístění u letiště, blízkost stanice metra B, snadné napojení na Pražský okruh a dálnice D5, D6 a D7 z něj dělá současně jedno z nejatraktivnějších míst pro podnikatele a firmy. K dispozici jsou zde skladové prostory o rozloze 15 m2 až 8.700 m2. Některé haly navíc nabízí možnost specifického využití, a to díky portálovým jeřábům, železničním posuvným plošinám a železniční vlečce nebo tryskacím a lakovacím boxům.

Tři vjezdy do areálu jsou zajištěny vrátnicí s 24hodinovou ostrahou a kamerovým systémem, v komplexu se nachází také stravovací zařízení. Uspořádání je velmi flexibilní a dá se přizpůsobit individuálním požadavkům klienta. Je možné si pronajmout celá velká patra nebo více pater, ale i jednotlivé malé jednotky, volné venkovní plochy nebo parkovací stání. V Praze 6 jsou k dispozici kanceláře v komplexu Westpoint na Ruzyni a v Praze 9 v bývalých průmyslových podnicích Tesla Hloubětín, Tesla Hloubětín II. a Tebas ve Vysočanech, které jsou ideální i pro pronájem skladových prostor. Celkem je v nabídce Central Group šest komplexů s možností umístění skladů.

Central Group nabízí výhodné podmínky a flexibilní dobu pronájmu

Central Group je vlastníkem všech těchto areálů, které v budoucnu plánuje přeměnit na nové rezidenční čtvrti. Díky pronájmu přímo od majitele získává nájemce ty nejvýhodnější podmínky, neplatí žádnou provizi a uzavření nájemní smlouvy nic nezdržuje. Výše nájemného závisí vždy na délce pronájmu a velikosti a standardu pronajímaných prostor. Ceny služeb se liší podle jejich rozsahu v jednotlivých areálech a zahrnují například ostrahu nebo úklid společných prostor.

Doba pronájmu je flexibilní, a to na dobu určitou nebo dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní dobou. Například v areálu Nový Zličín Central Group garantuje pronájem skladů a kanceláří minimálně do poloviny roku 2024, až do konce téhož roku je možný pronájem budov Tesla Hloubětín II. v Praze 9, nebo kanceláří v komplexu TELECOM office centre a na Olšanské v Praze 3.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků