Luxusní byty na Ořechovce připravené k nastěhování

28.06.2021 22:33 | Komerční sdělení

Rezidenční projekt MAISON Ořechovka nabízí prémiové byty na Ořechovce v srdci Prahy 6. Osloví všechny, kteří hledají bydlení na skvělé adrese, preferují novostavbu s promyšlenou architektonickou vizí, potrpí si na kvalitu a nejvyšší standard provedení, ale zároveň nechtějí na vysněné bydlení dlouho čekat. Některé bytové jednotky v nabídce jsou totiž připravené k nastěhování ihned.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bydlení v prestižní lokalitě

Nové byty na Praze 6 vynikají svojí strategickou polohou. Ořechovka je nádhernou a významnou čtvrtí, která se rozkládá nedaleko Pražského hradu. Sousedství nových bytů láká k procházkám po stopách výrazných osobností českého společenského dění, například k funkcionalistické Müllerově vile nebo domu bývalého prezidenta Václava Havla. Nedaleké platanové aleje a zurčící vodní kaskády v Parku Maxe van der Stoela tvoří ideální prostředí pro procházky s kočárkem, venčení čtyřnohého parťáka i ranní jogging.

Blízkost historického centra poskytne budoucím rezidentům spoustu benefitů. Pouhých pár minut jízdy od Maison Ořechovka se nacházejí prvotřídní restaurace, které nabízí rozmanité gastronomické zážitky. Menu jednotlivých podniků je opravdu pestré, stejně jako možnosti kulturního, společenského a sportovního vyžití v širším okolí.


Život v nejvyšším standardu

Luxusní byty na Ořechovce jsou dostupné v dispozicích od 1+kk po 5+kk. Všechny bytové jednotky mají vlastní balkón, lodžii terasu nebo předzahrádku. Krásné výhledy do okolí umožní velkoformátová hliníková okna opatřená předokenními elektrickými žaluziemi, které pouští do bytů přirozené světlo a teplo. Pro zajištěné maximálního soukromí jsou ve společných prostorech vysázeny vzrostlé stromy a keře. Pocit bezpečí umocňují vstupy kontrolované čipovým a kamerovým systémem, areál je dále opatřen soukromým vchodem s recepcí.

Byty v rezidenci Maison Ořechovka jsou provedeny v nejvyšším standardu Premium. Samozřejmostí jsou tak kvalitní dřevěné podlahy, zařizovací předměty v koupelnách od vyhlášených značek jako Laufen nebo Kaldewei, moderní příprava pro chytrou domácnost nebo parkovací stání s komfortní šířkou 3 metry. Exkluzivní bytové jednotky z první etapy jsou připraveny k okamžitému nastěhování, dokončení druhé etapy je plánováno už na konci tohoto roku.

Více na www.maisonorechovka.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků