Luxusní rezidenční areál na Lipně otevře své brány příští rok

01.12.2020 00:58 | Komerční sdělení

V malebném městečku Lipno nad Vltavou vzniká v těsném sousedství největší přehrady v České republice ojedinělý projekt nesoucí jméno MOLO Lipno Resort. Ten kombinuje rezidenční výstavbu v podobě 87 prémiových bytů, a pětihvězdičkový hotel s pláží, unikátní 150 m dlouhé molo s panoramatickou restaurací i nádherným, vyhřívaným bazénem zapuštěným přímo do vodní plochy.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Stavba získala cenu za Realitní projekt roku 2019 v Jihočeském kraji hned ve dvojici kategorií. Stojí za ním český tým z mezinárodního architektonického studia Chapman Taylor, a v příštím roce přivítá první obyvatele. Jde o výjimečný celoroční resort navržený v alpském stylu, za jehož oponu nahlédneme v následujících odstavcích.

Brána Šumavy i alpských resortů

Základní myšlenkou tvůrců projektu a developera Realactiva bylo poskytnout těm, které osloví prodej bytů na Lipně, druhý domov, jež budou moci využívat celoročně. A to se stejným zázemím a výhodami, na které jsou zvyklí z prostředí svého doma a větších měst. Byty o dispozici 1+kk až 7+kk tak jsou navrženy mimořádně velkoryse a jsou nabízeny společně s prostory pro uskladnění sportovního vybavení na letní i zimní měsíce. Součástí větších apartmánů je také sauna, jež přijde po výletech za lyžováním obzvláště vhod. Nejbližší alpská střediska nejsou vzdálená ani dvě hodiny cesty autem, a na spodní stanici lanové dráhy ve Skiareálu Lipno je to z luxusních apartmánů doslova co by kamenem dohodil.

Luxusní rezidenční areál na Lipně otevře své brány příští rok

Luxusní rezidenční areál na Lipně otevře své brány příští rok

Z pohledu služeb bude celý rezidenční komplex pokryt nabídkou sousedního pětihvězdičkového hotelu. Budoucí majitelé tak budou těžit ze skvělého zázemí, které uzavřený areál nabídne, a to třeba z pohledu moderní gastronomie či nabídky wellness služeb a vybavení. Samozřejmostí jsou služby concierge, úklid nebo vlastní prádelna. „S trochou nadsázky lze říct, že rezidenti nebudou muset své byty opustit klidně několik týdnů, a přesto budou žít v dokonalém pohodlí.“

Stavba na cílové pásce

Generálním dodavatelem rezidenční části komplexu MOLO Lipno Resort je společnost STRABAG, a.s., která aktuálně dokončila poslední patro obytných objektů a připravuje před začátkem zimy jejich zastřešení. Souběžně s tím pokračují práce na interiérech bytů i společném zázemí v nižších patrech jednotlivých budov tak, aby vše bylo připraveno na předání majitelům v 2. polovině roku 2021. V průběhu listopadu se výrazně posunula také stavba samotného mola, po kterém je celý projekt pojmenován. Sto padesát metrů dlouhá dřevěná promenáda, která spojí vyhlídku na Lipno, luxusní restauraci a vyhřívaný venkovní bazén, se stane kulturním středobodem celého projektu.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků