Moderní bydlení v Evergreenu Ďáblice

24.04.2023 23:51 | Komerční sdělení

Výstavba rezidenčního projektu Evergreen Ďáblice úspěšně pokračuje. V novodobém zahradním městě plném zeleně probíhají stavební práce a nemovitosti z druhé etapy rychle rostou. Řadové domy i útulné byty budou dokončeny ještě letos.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinné domy na Praze 8

V prodeji domů v Praze – Ďáblicích je například dvojice nemovitostí (XI.05 a XI.06) v dispozici 4+kk. Z garáže, která pojme dva automobily a najde se v ní místo i pro uložení sportovního vybavení či nářadí, se rezidenti vydají po přímém schodišti do společenského srdce jejich nového domova. V prvním nadzemním podlaží se jim otevře velkorysý obývající pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a odpočinkovým posezením s výhledem do zahrady. Kromě prostoru pro společné chvíle rodiny je zde i toaleta a technická místnost.

Moderní bydlení v Evergreenu Ďáblice

Druhé patro řadového domu má naopak soukromé využití, nacházejí se zde dva dětské pokoje, rodičovská ložnice, koupelna s vanou a praktická komora. Na užitné ploše 161 m2 najdou dostatek prostoru pro své aktivity všichni členové domácnosti. Samozřejmostí je předzahrádka a příjemná zahrada s terasou a přístřeškem. Na pražském trhu s nemovitostmi je cena 93 tis. Kč za m2 (vč. DPH) u novostavby rodinného domu velmi příznivá.

Vánoce v novém domově

Renomovaná společnost Doma je Doma vytváří v rezidenčním areálu Evergreen Ďáblice harmonický soulad mezi člověkem a přírodou. V zahradní čtvrti jsou ulice mezi řadovými a bytovými domy lemovány zelenými pásy se stromořadími. Nechybí zde parčíky, které slouží pro setkávání sousedů a společné hry jejich dětí. Parkový koncept bydlení je v současnosti velmi žádaný a rezidenti si život v něm velmi chválí. V blízkosti nemovitostí navíc leží malebný Ďáblický háj s mnoha kilometry stezek ideálních pro procházky na čerstvém vzduchu.

Moderní bydlení v Evergreenu Ďáblice

Aktuální nabídka nových nemovitostí na Praze 8 zahrnuje i byty v dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. Jejich výhodou je vlastní venkovní prostor – nemovitosti umístěné v přízemí mají oblíbenou předzahrádku, ty v dalších patrech balkon a jednotky v posledním podlaží zaujmou rozlehlými terasami s výhledy na celé Staré Ďáblice. Kolaudace bytů i rodinných domů je plánovaná na podzim 2023. Budoucí rezidenti tak v novém domově oslaví již tyto Vánoce.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků