Nákup luxusní nemovitosti s garanovaným výnosem z pronájmu

23.12.2021 23:10 | Komerční sdělení

Nevšední nabídka investice do nemovitostí v Bulharsku! Právě nyní máte možnost zakoupit luxusní nemovitost na pobřeží Černého moře s garantovaným výnosem z pronájmu. Navíc lze platbu rozložit až do 7 let.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vedle pronájmu bytů, domů či jejich koupě, je tu další možnost investice do nemovitostí. V tzv. Aparthotelech, tedy hotelech, které nabízí pouze apartmány, si lze některý z apartmánů zakoupit do svého vlastnictví. Majitel jej může využívat sám nebo pronajímat.

Aparthotely jsou skvělou investicí se zaručeným a pravidelným výnosem z pronájmu. FC FINANCE - CONSULT poskytuje dvě možnosti pronájmu vašeho apartmánu. Jednou možností je pronájem s garantovaným výnosem ve výši 5,35 % ročně. Peněžitá hodnota výnosu je vypočtena z prodejní ceny apartmánu. Tento příjem je majiteli vyplácen v polovině října, po skončení sezóny letních dovolených u moře. Smlouvu tohoto typu lze uzavřít až na pět let. Po dobu uzavření smlouvy nemá majitel právo sám užívat apartmán. Apartmán je ve správě smluvní společnosti.

Druhou možností pronájmu apartmánu je smlouva s garantovaným výnosem 3,45 % ročně z prodejní ceny apartmánu. Pronájem je stanoven na dva po sobě jdoucí měsíce ročně, z nichž jeden musí být červenec nebo srpen. Mimo tyto dva měsíce smí majitel bez omezení užívat svůj apartmán. Takovou smlouvu lze opět uzavřít až na 5 let.

FC - FINANCE CONSULT má v nabídce Aparthotely na pobřeží Černého moře, v oblasti Burgaského zálivu. Zde se nachází ty nejlepší luxusní Aparthotely v Bulharsku. Komplex v městečku Sveti Vlas, v blízkosti Slunečního pobřeží, je perfektně umístěný. Z oken apartmánů je výhled na moře, v blízkosti se nachází les i hory. V komplexu se nachází různá hřiště, bazény, vyhlášené restaurace, prostory pro děti atd. Apartmány jsou útulné, nové a jejich vybavení zajišťuje vše pro vaše pohodlí. Uzpůsobeny jsou k celoročnímu pobytu.

V nejlepším komplexu v Bulharsku se ceny apartmánů pohybují od 35 000 euro do 600 000 euro, podle jejich velikosti. Nabízeny jsou jednopokojové apartmány, ale dopřát si můžete i luxusní apartmány se 3 ložnicemi.

Každý vlastník apartmánu musí platit každoročně následné poplatky a daně. Za údržbu a správu je výše poplatku 14,50 euro za metr čtvereční zastavěné plochy. Poplatek za internetové a televizní připojení je 215 euro. Pojištění jednopokojového apartmánu vychází na 40 euro, za apartmán s 1 ložnicí zaplatíte 50 euro a za větší apartmány 60 euro. Výše poplatku za elektřinu, plyn, vodu a odvoz odpadků je 30 euro. Aparthotel nabízí řadu doplňkových služeb za příplatek. Případné opravy, renovace nebo přístavby v rámci komplexu vlastníci apartmánů neplatí. Jsou zahrnuty v kupní ceně apartmánu.

Pokud se rozhodnete si nějaký apartmán pořídit, existuje více možností financování. FC - FINANCE CONSULT umožňuje jak jednorázovou platbu celé částky, tak odložení platby až na 7 let. Počáteční záloha činí 20 % z ceny nemovitosti. Zbylých 80 % lze doplatit buď za jeden rok od podepsání smlouvy bez úroků. Nebo s odstupem 3 let s ročním úrokem 3,6 % anebo za 7 let s ročním úrokem 6,5 %. Apartmán lze užívat nebo pronajímat po zaplacení alespoň 20 % z ceny nemovitosti.

Společnost FC - FINANCE CONSULT je první společností, která začala prodávat nemovitosti v Bulharsku na českém a slovenském trhu a to již před 16 lety. V současnosti má firma uzavřených téměř 50 smluv s realitními kancelářemi v ČR a SR, které tak zprostředkovávají nabídky FC FINANCE – CONSULT. Vlastníkem velkého množství nabízených nemovitostí je právě FC. O spolehlivosti a důvěryhodnosti společnosti svědčí stovky spokojených klientů.

Nemovitosti v Bulharsku lze nyní pořídit za opravdu nízké ceny. Jistý je budoucí růst těchto cen, který můžeme pozorovat každým dnem. Proto se právě teď investice do bulharských realit vyplatí. Ceny nemovitostí v ČR jsou velmi vysoké a je jich obrovský nedostatek. Koupě bulharské nemovitosti může být skvělou a výhodnou alternativou.

Oslovila-li vás nabídka apartmánů u moře, neváhejte a kontaktujte nás.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků