Naprostý komfort a soukromí nabízí koncept luxusního druhého bydlení

16.12.2021 00:37 | Komerční sdělení

Chataření a chalupaření představuje v České republice tradiční formu druhého bydlení, která si své fanoušky udržuje již od dob první republiky. Privátní prémiové resorty a moderní apartmánové domy na toto pojetí individuální rekreace v současné době navazují, a především jej povyšují na úroveň odpovídající životnímu stylu 21. století. Únik z města do přírody při zachování veškerého potřebného komfortu je trendem, který se dle všech indicií bude v budoucnu prohlubovat.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pohodlný život v přírodě

Žádané nemovitosti pro sekundární bydlení se nacházejí zejména v lokalitách doslova obklopených přírodou. Příkladem takového prostředí může být podhůří Šumavy, které je známé pro své krásné kopce porostlé lesy a loukami. V Lipně nad Vltavou je tato malebná scenérie navíc doplněna o prvek vody, kdy se okolní krajina zrcadlí v klidné hladině přehradní nádrže. Nad tou se budou moci návštěvníci již brzy procházet po 150 metrů dlouhém mole, na kterém naleznou také panoramatickou restauraci a v letní sezoně 2022 také unikátní bazén s vyhřívanou vodou.

Pohodlný život v podhůří Šumavy, na břehu Lipna si můžete splnit už v roce 2022

Po příjezdu do druhého domova se jeho obyvatelé mohou rovnou pustit do nerušeného odpočinku či objevování přírody, protože vše je již připraveno. V nových bytech na Lipně, které budou dokončeny v prvním kvartálu 2022, je nečekají žádné starosti s vytápěním, vařením nebo uklízením. Rezidenti exkluzivních apartmánů navržených pražskou pobočkou architektonického studia Chapman Taylor si ve svém útočišti užijí pouze příjemné chvíle se svými nejbližšími.

Jaro, léto, podzim, zima

Areál MOLO Lipno Resort nabízí nejen luxusní byty určené pro druhé bydlení, ale i veškeré zázemí a prvotřídní služby. Soukromé apartmány jsou projektované v dispozicích od 1+kk po 7+kk, kromě prostorných obývacích místností mají větší byty ve standardu privátní sauny, venkovní terasy, garážová stání i speciální kóje na sportovní vybavení. K dispozici bude rezidentům vlastní recepce poskytující concierge služby a servis pětihvězdičkového hotelu, který poblíž pobřežní promenády vyroste v příštích letech.

Pohodlný život v podhůří Šumavy, na břehu Lipna si můžete splnit už v roce 2022

V České republice je jen málo lokalit, jež by nabízely skutečně různorodé vyžití v bezprostředním okolí, a to ve všech ročních obdobích. Apartmány Lipno jsou ideálním výchozím bodem pro podzimní sportovní rybaření, zimní sjezdové i běžecké lyžování, obdivování jarní přírody ze sedla kola nebo užívání si letního vánku na přídi plachetnice. V moderním druhém domově budete pohodlně žít, aktivně trávit volný čas i klidně relaxovat ve svém osobním zázemí.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků