Nejlepší chata je ta, kterou si nekoupíte!

02.03.2023 07:17 | Komerční sdělení

Pokud právě přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou nebo kde uspořádat svou firemní akci, můžete přestat hledat. Rezervujte si pobyt v Amenity Hotels & Resorts a využijte bohaté nabídky nadstandardního ubytování na dosah od lesa. Sbírat houby, jezdit na kole, koupat se, lenošit na lehátku – to všechno můžete u nás dělat bez povinností spojených s vlastní chatou či chalupou.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dobře víme, že ideální dovolená je spojením dostatečné dávky zážitků, odpočinku a výletů do přírody. To vše nabízí naše hotely, chaty a apartmány na nejkrásnějších místech České republiky, stranou od rušných částí těchto oblastí.

Jsme rozrůstající se český hotelový řetězec. Nacházíme se uprostřed přírody, na břehu Lipna, ve Špindlerově Mlýně, v srdci Orlických hor, na nekonečných pláních České Kanady, na úpatí Pálavských vrchů. Tam všude máte možnost strávit letošní dovolenou.

Nejlepší chalupa je tak, kterou si nekoupíte

Naše resorty jsou ideálním výchozím bodem pro cyklistické a turistické výlety po okolních historických místech nebo pro sportovní aktivity v nejbližším okolí. Pro ty, kteří svou dovolenou radši tráví očistou těla a duše je k dispozici nadstandardní wellness se saunami, vířivkami a bazénem. Zklidnit dech a ponořit se do vlastních myšlenek pomůže chvilka strávená v odpočívárně s dechberoucím výhledem na okolní kopce a pasoucí se zvěř.

Pro hosty i hladové kolemjdoucí jsou k dispozici prostorné nekuřácké restaurace nabízející denní menu nebo stravování formou bohatého bufetu. Každá z našich restaurací nabízí speciality regionální kuchyně a do svého menu zařazuje čerstvé sezónní suroviny od místních dodavatelů a farmářů. Po posílení se v restauraci můžete v našich resortech uspořádat turnaj v bowlingu.

Nejlepší chalupa je tak, kterou si nekoupíte

Amenity Hotels & Resorts nabídku svých služeb neustále rozšiřuje a zlepšuje jejich kvalitu. Pokud tedy vyhledáváte místo, kde se zabavíte za každého počasí, jsou naše resorty tou správnou volbou.

Řetězec Amenity Hotels & Resorts začal jako rodina a pokračuje jako skupina, která se respektuje a podporuje. Snažíme se vytvářet pozitivní pracovní prostředí a díky tréninku dát našim zaměstnancům možnost být těmi nejlepšími hostiteli. Věříme, že tento přístup nám pomůže vybudovat si dlouhodobé vztahy s našimi hosty, kteří se k nám budou rádi vracet sbírat nové a nové zážitky.

Letos Vás čeká dovolená bez sekání trávy, natírání plotu nebo vaření. Užijte si svou chatařskou dovolenou v Amenity Hotels & Resorts bez starostí a s veškerým komfortem.

Zjistěte ceny a dostupnost ubytování na webu amenity.cz

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků