Nemovitosti v Bulharsku: Ideální investice do budoucnosti

26.07.2023 07:33 | Komerční sdělení

Krásná příroda, průzračné moře a nízké ceny nemovitostí. Pokud přemýšlíte nad investicí, tak byt v Bulharsku je nyní jedna z nejlepších příležitostí. Jedná se totiž o jednu z cest, jak nepřijít o své úspory v důsledku inflace. Ať už si z nemovitosti plánujete udělat vlastní domov nebo ji chcete pronajímat, tak rozhodně neuděláte krok vedle.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Proč právě Bulharsko?

Elenite, Sveti vlas, Slunečné pobřeží, Ravda, Aheloy, Pomorie nebo Burgas – známá místa zalitá sluncem téměř po celý rok, kde máte moře a písečné pláže přímo na dosah ruky. Kromě slunečných dnů na pláži zde však můžete poznávat historii skrze památky, tradiční jídla a jedinečnou atmosféru. Do Bulharska se dostanete jednoduše jak letadlem, tak i autem.

Bulharsko je aktuálně jednou z nejlevnějších zemí Evropské unie. Výdaje na život jsou zde velice nízké, a to samé platí i o cenách nemovitostí. Za apartmán zde totiž zaplatíte to stejné jako za garáž v České republice. Za běžné věci, jako je nákup potravin nebo kosmetiky, utratíte až o 50 % méně než u nás. Zkrátka si zde můžete dopřát luxusní život za zlomek ceny.

Populární místa na život v Bulharsku

Jedna z nejoblíbenějších destinací je město Burgas, které leží na pobřeží Černého moře. Burgas je významných ekonomickým i kulturním centrem jihovýchodního Bulharska. Najdete zde vše, co pro život potřebujete i mnohem víc. Město se pyšní dvěma kilometry dlouhou pláží s bílým pískem a řadou podniků, kde můžete ochutnat místí speciality a drinky.

Milovníci přírody si přijdou na své v letovisku Elenite, které najdete v malebné kopcovité krajině, kousek od Slunečného pobřeží. Pláže zde nejsou přelidněné, ale o zábavu a podniky nouze rozhodně není.

Největším pobřežním letoviskem je již zmíněné Slunečné pobřeží, nebo Svatý Vlas i historický Nesebar. Oblast je známá díky bohatému nočnímu životu i krásnému moři. Když vás zde začne nudit pobyt na pláži, tak za turistikou můžete vyrazit i na nedaleké hory.

Investice do nemovitostí v Bulharsku

S koupí nemovitosti často přichází i řada povinností a papírování, které od investice často odrazují. Existují však společnosti, které vám celý proces nákupu a následnou správu usnadní. Obrátit se můžete například na společnost FC Finance-Consult, která nabízí širokou škálu služeb v oblasti realitního, finančního a investičního poradenství. Od roku 2005 se specializují na nemovitosti v Bulharsku a svým klientům nabízí možnost koupě nemovitostí na splátky po dobu 10 let s 20% akontací. Jedná se o skvělou službu pro ty, kteří chtějí plnit své nemovitostní portfolio s minimálními počátečními náklady.

Výhodou je, že majitel firmy, Ing. Assen Karailiev, je rodilý Bulhar, který vám ochotně poradí s každou maličkostí ohledně nemovitostí či života v Bulharsku. Zároveň si zakládá na osobním přístupu, což zajišťuje, že každý klient dostane služby přizpůsobené jeho specifickým potřebám a přáním. Nákupem se automaticky stanete členem Klubu vlastníků, který vám poskytne zázemí a péči, kdykoliv si s něčím nebudete vědět rady – například při zakládání účtu u bulharské banky nebo při vyřizování trvalého pobytu.

Komplexní služby

Společnost FC Finance-Consult nejenže pomáhá klientům najít ideální nemovitost, ale také nabízí komplexní služby spojené s jejím vlastnictvím. Mezi tyto služby patří správa nemovitostí, možnost pronájmu, letištní transfery, výlety i zájezdy. Pokud se tedy rozhodnete investovat do nemovitosti v Bulharsku, můžete se spolehnout, že na to nebudete sami.

Správa nemovitostí je klíčovou službou, bez které se neobejdete. Pokud neplánujete trávit v Bulharsku celý rok, tak o správu nemovitostí a případného pronájmu se postará Společnost FC Finance-Consult. Služba zahrnuje komunikaci s dodavateli energií, správci komplexu, úřady či údržbáři, úhradu záloh za služby jako je elektřina, voda, TV, internet, daně atd., a přípravu nemovitosti na zimní sezónu.

Investujte dnes, za pár let budete rádi, že jste tento krok podnikli

Ať už hledáte místo pro relaxaci, nový domov nebo investiční příležitost, Bulharsko je aktuálně skvělou destinací, kam vložit peníze. S podporou společnosti FC Finance-Consult si můžete být jisti, že vaše investice bude bezpečná a výnosná. Tak proč nezačít dnes? Udělejte první krok k vlastnictví nemovitosti v této nádherné zemi.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků