NEXT REALITY hlavním partnerem Finfest Evoluce 2020

09.12.2019 07:00 | Komerční sdělení

Kongresové centrum Clarion v pražských Vysočanech bylo dne 20. listopadu dějištěm konference Finfest Evoluce 2020. Jsme hrdí, že naše společnost NEXT REALITY byla hlavním partnerem této úspěšné akce.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kongresové centrum Clarion v pražských Vysočanech bylo dne 20. listopadu dějištěm konference Finfest Evoluce 2020. Jsme hrdí, že naše společnost NEXT REALITY byla hlavním partnerem této úspěšné akce. Zájem byl obrovský: všechny vstupenky byly beznadějně vyprodány.

Konference byla zcela výjimečná jak svým rozměrem, tak i obsahem. Dostavilo se přes 1300 profesionálů z oblasti realit a financí a v 9 sálech promluvilo více než 65 řečníků z řad zástupců odborné veřejnosti, obchodních partnerů a legislativy. Nechyběli manažeři, majitelé firem a realitní makléři.

Zákon o realitním zprostředkování nejdiskutovanějším tématem

V realitní části nejvíce rezonovalo téma zákona o realitním zprostředkování. Zákon krátce před konferencí prošel třetím čtením v Poslanecké sněmovně a je možné, že v platnost vstoupí již od ledna 2020. Proto organizátoři konference věnovali tomuto významnému tématu náležitý prostor - o zákonu se hovořilo hned ve třech sálech. Generální ředitel NEXT REALITY Robert Hanzl spolu s Ing. Pavlem Rakoušem z ministerstva pro místní rozvoj v rámci workshopu rozebrali způsob, jakým bude nový zákon zaváděn do praxe uvnitř realitních kanceláří. „Málokdo dnes například ví, že je v zákoně rozdíl mezi realitním makléřem a realitní kanceláří v prokázání odborné kvalifikace,” zmiňuje Robert Hanzl. „Realitní makléř má na doložení praxe dva roky od nabytí účinnosti zákona, realitní kancelář, respektive její provozovatel, má pouze 6 měsíců.“

Odborníci z NEXT REALITY vystoupili v několika diskuzích

Mimořádnou pozornost budila i panelová diskuze konaná v hlavním sále, kde na téma zákona o realitním zprostředkování diskutovali například náměstek ministryně pro místní rozvoj David Koppitz, poslanec Vojtěch Munzar z ODS, ze zástupců odborné veřejnosti generální ředitel REMAX ČR Jan Hrubý a Petr Morcinek majitel MM holding. Robert Hanzl se ujal role moderátora.

Společnost NEXT REALITY měla své zástupce ale i v dalších bodech programu. „Jak pracují nejlepší makléři?” byl název panelové diskuze, v níž promluvili vybraní elitní čeští makléři. Nechyběl mezi nimi také Martin Lípa, majitel Realitní kanceláře Creatiway pod záštitou franšízingové sítě NEXT reality. Posluchače zaujal i příspěvek Romana Lánera z pobočky NEXT REALITY Olomouc.

Propojení realit a financí coby významný trend

Důležité téma výhod propojení realit a financí otevřel na svém workshopu ředitel franšízové sítě Petr Zelenka. „Je zřejmé, že zmíněné obory se propojují a tento trend bude i nadále pokračovat,” komentuje příspěvek Robert Hanzl. „Na to, aby klient koupil nemovitost, potřebuje finance. Pokud nemovitost prodá, potřebuje s prostředky nějak naložit, stejně tak dnes požaduje pojištění nemovitosti nebo své rodiny. K tomu je zapotřebí finanční makléř. Spolupráce realitního a finančního makléře je tudíž pro obě strany výhodná: realitní makléři potřebují zakázky a kolegové z finance řešící průběžně se svými klienty jejich životní situaci se většinou jako první dozvědí, že se klienti odhodlávají k prodeji nemovitostí,” uzavírá Robert Hanzl.

Pro podnikatele z oblasti realit a financí se z těchto důvodů otevírají nové možnosti vydělávat na obou těchto činnostech, například v našich společných franšízách NEXT PARTNER a Partners market.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků