Nové bydlení v Úvalech u Prahy překvapí svou variabilitou i dostupností centra

19.07.2023 22:00 | Komerční sdělení

V pořadí již čtvrtá etapa úspěšného rezidenčního projektu Bydlení Úvaly je jasným důkazem toho, že o kvalitní bydlení v těsné blízkosti hlavního města je nadále velký zájem. Perspektiva lesů, rybníků či turistických stezek doslova za rohem, ale zároveň možnost být už za 25 minut vlakem v centru metropole, láká jak rodiny, tak mladé páry či třeba aktivní seniory.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Od mezonetu po střešní penthouse

Developerská společnost Arcona Capital vnímala v průběhu realizace uplynulých etap Bydlení Úvaly, které se vždy zaměřovaly buď na výstavbu rodinných domů, nebo bytů, poptávku po větší variabilitě zástavby a nabízených jednotek. A tak nyní poprvé v historii lokality vzniknou v rámci jednoho kompaktního celku jak čtyři bytové domy, tak i nemovitosti mezonetového charakteru s vlastním vchodem a řadové rodinné domy. Součástí stavby jsou také nové podzemní garáže a dostatečné množství venkovních parkovacích stání.

Nové bydlení v Úvalech u Prahy překvapí svou variabilitou i dostupností centra

Byty a domy v Úvalech nadchnou zájemce zejména důrazem na udržitelnost a vyšší kvalitativní standard. Budoucí obyvatelé budou moci naprosto ignorovat jakékoliv debaty o cenách zemního plynu, teplo totiž budou získávat prostřednictvím tepelných čerpadel. Projekt je na plynu zcela nezávislý a využívá řadu moderních technologií, od podlahového vytápění po jednotky pro rekuperaci vzduchu. Aktuálně jsou v nabídce připraveny vybrané byty se zajímavou zvýhodněnou cenou, zájemci o bydlení v Úvalech tak nyní mohou významně uspořit a ušetřené peníze využít například do vybavení interiérů.

Prostor pro vás a vaši rodinu

V prodejním katalogu najdeme i rodinné domy u Prahy, a to jak s tradiční a oblíbenou dispozicí 4+kk, tak nemovitosti kompaktnějšího charakteru s dispozicí 3+kk, ve kterých mají obě ložnice skutečně nadstandardní podlahovou plochu. Součástí těchto rodinných domů jsou i dvě plnohodnotné koupelny, samozřejmostí je pak pěkná předzahrádka do budoucí ulice a soukromá zahrada s terasou za domem. Možnost začít novou životní etapu právě v Úvalech zní zkrátka skutečně lákavě.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků