Poslední volné byty na Ořechovce

01.11.2022 00:31 | Komerční sdělení

Nabídka rezidenčního projektu Maison Ořechovka se tenčí každým dnem. Zájemcům o originální městské bydlení se tak naskýtá poslední příležitost ke koupi exkluzivního bytu nacházejícího se v jedinečné lokalitě v blízkosti Pražského hradu. Bytové jednotky v různých dispozicích jsou již dokončené a zcela připravené přivítat své nové majitele.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový život na prestižní adrese

Okolí rezidence Maison Ořechovka je výjimečné. Pražská Ořechovka je již po dlouhá desetiletí vyhlášenou čtvrtí s neobyčejnou atmosférou. Zdejší genius loci je utvářen historickými vilami známých osobností, jež jsou obklopené vzrostlými stromy. Zahradní koncept Ořechovky a její umístění v těsné blízkosti historického centra hlavního města dotváří mimořádnost lokality.

Poslední volné byty na Ořechovce

Designové byty postavené v nejvyšším standardu Premium navrhli zkušení architekti Jiří Řezák a David Wittassek z QARTA Architektura. Celkem osm architektonicky pozoruhodných vila-domů realizovala společnost Penta Real Estate ve spolupráci s bpd development. Okna bytových jednotek jsou hliníková s tepelně izolačním trojsklem, na zemi jsou položené dřevěné podlahy, koupelny jsou vybavené zařizovacími předměty renomovaných značek a velkoformátovou dlažbou i obklady.

Poslední volné byty na Ořechovce

Luxusní byty v nejvyšším standardu

V prodej bytů na Ořechovce jsou skutečně poslední nemovitosti. Byt označený B2.244 vyniká svojí kompaktností a funkčností. V dispozici 1+kk poskytuje vše, co budou jeho obyvatelé potřebovat. Na opačném konci nabídky stojí třípokojový byt B3.474. Ten je ideální pro rodiny, na podlahové ploše 89 m2 najde každý člen dostatek prostoru a soukromí. Vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na lodžii, prostorná koupelna a dvojice toalet, pohodlná ložnice a dětský pokoj vytvářejí skvělé zázemí pro život v atraktivní lokalitě.

Poslední volné byty na Ořechovce

Dvojice nových bytů na Praze 6 o dispozici 2+kk je vhodná zejména pro páry všech věkových kategorií či rodinu s malým dítětem. Jednotka B4.282 má vnitřní užitnou plochu 55 m2 a lodžii pro příjemné venkovní posezení. Byt B4.179 umístěný v prvním nadzemním podlaží oplývá prostornou předzahrádkou s terasou. Vlastní zahrada je úžasným benefitem, rezidenti ji ocení při relaxaci po náročném dni, oblíbí si ji i děti jako bezpečné místo pro jejich hry. Celkový komfort rodinného života zvyšuje velká komora pro uložení hraček a dalších věcí. Obrovskou výhodou všech bytů v Maison Ořechovka je možnost okamžitého nastěhování.

Poslední volné byty na Ořechovce

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků