Připraveni na novou etapu? Rezidenční projekt Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdě se rozroste o 33 nových rodinných domů

28.07.2023 06:50 | Komerční sdělení

Atraktivní rodinné bydlení v blízkosti přírody, snadná dostupnost do města i občanská vybavenost přímo v místě bydliště, to vše jsou výsady obce Vysoký Újezd, rezidenčního projektu developera CRESTYL. Zvážíme-li i citlivý přístup k rázu původní vesnice, se kterým budování současné zástavby probíhá, můžeme bezesporu tvrdit, že jde o jednu z nejzajímavějších rezidenčních oblastí v okolí Prahy.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová kapitola pro příběh vašeho bydlení

Na předchozí úspěšné projekty ve Vysokém Újezdě se CRESTYL nyní chystá navázat novou etapou rodinného bydlení v rámci, které vznikne 33 řadových domů, jejichž kolaudace je plánovaná na rok 2026.

K výstavbě CRESTYL přistupuje od samého počátku s dlouhodobou vizí vytvořit moderní obec, která si svůj standard i charakter udrží desítky let.

,,K Vysokému Újezdu chovám výjimečný vztah a také cítím velký respekt. Stavíme zde nové městečko, které bude místem pro život stovkám rodin po několik dalších generací,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Jako důležité vnímá developer například rozdělení obce do několika čtvrtí, což přirozeně podtrhuje charakter jednotlivých lokalit a vytváří funkční celek, který nabízí bydlení dle individuálních preferencí.

Připraveni na novou etapu? Rezidenční projekt Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdě...

Rodinné domy U Kůlen leží na jižním svahu obce a jsou tak ideální lokalitou pro všechny, kteří sní o prosluněných dnech v klidu vlastní zahrady. Projekt se dočkal již třetí etapy, která je momentálně v prodeji. Jiné – neméně moderní – pojetí skýtají bungalovy Na Horizontu, přízemní domy s rozlehlou zahradou, kde budete mít vše po ruce na jednom patře. Plynulá návaznost přes terasu až na zahradu navíc dodá bydlení jedinečný rozměr.

V lokalitě Vysokého Újezda bylo již v roce 2020 dokončeno 36 moderních řadových domů a komfortní bytovky. Spolu s nimi vzniklo i nové náměstí s obchody, které doplňuje zrekonstruovaný zámek, dominanta obce. I pro váš královský pocit z bydlení vznikne nyní pod dohledem předních českých architektů nová etapa, vedena stejně jako její první fáze v elegantním duchu s důrazem na čistotu zpracování a jedineční design skloubený s funkčností, pohodlím i cenovou efektivitou.

Historické srdce obce s tepem moderního života

Kdo řekl, že nádech historie musí nutně zmizet s první moderní stavbou? Jak již bylo zmíněno, výstavba od začátku respektuje původní charakter obce s cílem nevytvořit další satelitní městečko, ale místo pro skutečný život.

V obci nechybí radnice, pošta, školka a škola, stejně tak jsou zde prodejny potravin, restaurace, fitness nebo kosmetika. Do obce navíc zajíždí i rozvozové služby Rohlik.cz, iTesco.cz i Kosik.cz.

Připraveni na novou etapu? Rezidenční projekt Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdě...

Vysokorychlostní internet zajišťuje optický kabel, na pozemcích je dovedené pro IP TV a satelit. V rámci projektů vznikla také čistička odpadních vod. Voda má příznivé pH i obsah minerálů, má nízkou tvrdost a neničí vodovodní baterie a domácí spotřebiče. Pečlivě dodržovány jsou také všechny stanovené předpisy pro udržení přirozeného rázu krajiny. U nově postavených domů se zavádí ekologické trendy, například vlastní retenční nádrže na dešťovou vodu pro ekonomicky šetrné kropení zahrady.

Právě díky této konstruktivní výstavbě beroucí v potaz veškeré aspekty se Újezd brzy promění v jednu z nejmodernějších obcí v okolí Prahy.

Klid v duši i Praha na dosah

Život v Praze má své specifické tempo, které mnozí – zejména pak rodiny s dětmi – rádi nahradí za klid menšího města. Definitivně se však loučit nemusíte, díky dálnici D5 je Praha v ideální dojezdové vzdálenosti. Vysoký Újezd je tak ideálním kompromisem mezi klidem malebné lokality a městského života.

Přilehlé křivoklátské lesy vám poskytnou mnoho možností k procházkám, výletům i odpočinku. V okolí se nachází oblíbené lokality jako lom Amerika, hrad Karlštejn, malebný Svatý Jan pod Skalou a Koněpruské jeskyně. Rodiny s dětmi ocení nejen velká prostranství zahrady, ale i dětské hřiště, milovníci golfu zase blízkost vyhlášeného resortu Albatross, na jehož vzniku se společnost CRESTYL také podílela.

Nová etapa je tak dalším krokem k naplnění vize projektu vytvořit jedinečné místo, kde se lidem bude po všech stránkách žít skutečně dobře.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků