Průlom na českém realitním trhu - uzavřeli jsme exkluzivní partnerství s Portál Podílů

30.06.2023 17:17 | Komerční sdělení

Začíná se psát nová kapitola českého realitního trhu. Dvě významné platformy, reality.iDNES.cz a Portál Podílů, vstupují do exkluzivního partnerství. Toto spojení v sobě kombinuje osvědčený realitní inzertní portál a přední platformu pro podílové vlastnictví nemovitostí a přináší revoluční přístup k prodeji a nákupu nemovitostí.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Když se síly dvou významných hráčů na realitním trhu spojí, můžeme očekávat velké věci. Reality.iDNES.cz založený v roce 2009, je jedním z největších a nejnavštěvovanějších realitních portálů v zemi a je také hlavním zdrojem informací o aktuálních trendech a vývoji na realitním trhu. Svou významnou pozici potvrdil v lednu 2021, kdy podle měření NetMonitor překročil počet 1 000 000 unikátních uživatelů za měsíc.

Na druhém konci stojí Portál Podílů, mladší, ale stejně ambiciózní hráč na poli realit. Tento portál odstartoval svůj provoz v roce 2022, a je výsledkem několikaletého vývoje týmu IT odborníků s bohatými zkušenostmi v oblasti nemovitostí. Díky svému inovativnímu přístupu a technologickému know-how se jim podařilo vytvořit jedinečné tržiště podílů, které slouží pro nákup a prodej podílových nemovitostí, který v Česku dosud neexistoval. Portál Podílů nejenže nabízí platformu pro inzerci, ale také poskytuje ucelený vhled do problematiky podílového vlastnictví prostřednictvím svého blogu.

„Naše spolupráce s reality.iDNES.cz je skutečná symbióza,“ říká Jan Kučera, CEO Portálu Podílů, a dodává: „Společně máme možnost vytvářet nové možnosti pro naše zákazníky a posunout trh nemovitostí do nové éry.“

Své nadšení neskrývá ani Petr Makovský, ředitel reality.iDNES.cz: „Naše rozhodnutí spolupracovat s Portálem Podílů je založeno na víře, že společně můžeme přinést do realitního trhu něco nového a vzrušujícího. Společné úsilí nám umožní lépe sloužit našim zákazníkům a poskytnout jim více možností při hledání nemovitosti,“ komentuje.

Toto strategické partnerství do tradiční realitní sféry přináší nové možnosti, rozšiřuje obzory v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí a stává se základním pilířem budoucího růstu a inovací v realitním sektoru.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků