RE/MAX nadále posiluje pozici

23.04.2020 07:59 | Komerční sdělení

Realitní síti RE/MAX se daří. V loňském roce vykázala dvojnásobný růst oproti roku 2018. RE/MAX tak roste nepřetržitě od příchodu do České republiky v roce 2005. Důvodem je nejen kvalita makléřů, která je založena na špičkovém školení a kontinuálním vzdělávání, ale také vysoký standard v rámci nezávislého klientského hodnocení.
Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Za loňský rok se RE/MAX podařilo dosáhnout obratu 791,6 milionu korun, což je o 8,5 procenta více než v roce předchozím. Společnost tak od vstupu na tuzemský trh kontinuálně roste. „Oproti roku 2018 jsme v loňském roce zaznamenali více jak dvojnásobný růst. Obrat se zvyšoval v průběhu celého roku, ale nejvýrazněji vzrostl během podzimu, a to navzdory menším počtům poskytnutých hypoték v rámci celého trhu,“ říká Jan Hrubý, generální ředitel RE/MAX. Podle prvních výsledků z ledna letošního roku pokračuje RE/MAX v rostoucích hodnotách. „Naše výsledky totiž nesouvisí pouze s výkonem trhu samotného. Dlouhodobě cíleně pracujeme na kvalitě pobočkové sítě. V hodnocení spokojenosti zákazníků navíc dosahujeme jednu z nejvyšších hodnot v oboru,“ dodává Jan Hrubý.

Kvalita je prioritou

Právě na těchto základech chce RE/MAX stavět při dalším rozšiřování pobočkové sítě. Aktuálně má síť 147 zastoupení a dalších 26 se připravuje otevřít v letošním roce. „Rozšiřování distribuce je naší velkou prioritou. Na druhou stranu se nesmíme bát kanceláře i zavírat, pokud nejsme přesvědčeni, že plní náročné standardy. Nikdy nebudeme preferovat kvantitu nad kvalitou,“ vysvětluje Jan Hrubý. Tato filozofie se síti dlouhodobě vyplácí, o čemž svědčí například právě zmiňovaná spokojenost klientů.

Během podzimu se také podařilo prodat hned několik nových franšíz a další smlouvy by měly být podepsány v následujících týdnech.

Nový software pro práci makléře

Ale práce s makléři není jedinou aktivitou, které se v síti věnuje velká pozornost. Minulý měsíc byla podepsána smlouva o přípravě nového systému pro makléře. „Nový systém našim makléřům usnadní práci. Zjednoduší některé úkoly, přinese větší možnosti personifikace podkladů a zároveň zjednoduší a urychlí aktivity, kterým musí makléři věnovat svůj čas,“ vysvětluje Hrubý. Na vývoji systému se podílí i samotní makléři, díky kterým bude užitečný a maximálně přínosný. Další změny se dotknou i vzdělávání. Chystají se nové typy a způsoby školení. „Byť je realitní trh v tuto chvíli více pod taktovkou příprav na nový realitní zákon, pracujeme na tom, abychom přinášeli nové podněty, příležitosti a dále síť rozvíjeli. Ostatně, že inovační přístup vedení je správnou cestou ukazuje dlouhodobě se zvyšující průměrná produktivita makléřů sítě,“ dodává Jan Hrubý.

Největší vzdělávací akce

A se vzděláváním souvisí i tradiční akce s názvem Otevřená RE/MAX Convention. Jde o mimořádnou realitní konferenci, která se již podruhé otevírá všem makléřům bez ohledu na jejich příslušnost. Otevřená RE/MAX Convention nabídne hned třináct unikátních řečníků a živou panelovu diskuzi. To vše se bude odehrávat ve čtyřech sálech, kde se setkají realitní profesionálové z České i Slovenské republiky. Lístky na konferenci jsou ještě k dispozici na: www.remaxconvention.cz Mezi řečníky na konferenci vystoupí například zakladatel alternativní dopravní služby Liftago Ondřej Krátký, který se zaměří na sdílení svých zkušeností s podnikáním. Dále bude příležitost si poslechnout známého kouče a mediátora Ivana Skalíka, obchodníka Davida Koláře a mnohé další.

Buďte součástí

RE/MAX dlouhodobě pracuje na kvalitě celé sítě. A to je jeden z hlavních důvodů, proč vykazuje společnost za svých patnáct let působení v ČR stále rostoucí čísla. Naši klienti ví, že se na RE/MAX mohou spolehnout. Firma dlouhodobě investuje velké prostředky do vzdělávání svých makléřů, hlídá si jejich kvalitu a neustále ji prověřuje. Kdokoli, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost, tak ví, že s RE/MAX bude v dobrých rukou.

Sdílet: Facebook Twitter

Více článků